خبرهای ویژه

» حوادث » آخرین جزئیات قتل وحشتناک سولماز و سوگند به دست پدرشان +تصویر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۹:۰۱

آخرین جزئیات قتل وحشتناک سولماز و سوگند به دست پدرشان +تصویر

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان آخرین جزئیات قتل وحشتناک سولماز و سوگند به دست پدرشان +تصویر که در دسته مطالب مرتبط با حوادث قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد. قتل وحشتناک سولماز و سوگند قتل وحشتناک سولماز و […]

آخرین جزئیات قتل وحشتناک سولماز و سوگند به دست پدرشان +تصویر

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان آخرین جزئیات قتل وحشتناک سولماز و سوگند به دست پدرشان +تصویر که در دسته مطالب مرتبط با حوادث قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

قتل وحشتناک سولماز و سوگند

قتل وحشتناک سولماز و سوگند ,مادر سوگند و سولماز، دو دختر جوانی که پدرشان در حادثه‌ای هولناکی آنها را به قتل رسانده بود نا‌گفته‌های زندگی‌اش را برای قاضی پرونده توضیح داد. پدر خانواده بعد از حادثه با خوردن قرص سیانور به زندگی خودش پایان داد.

به نوشته خبرنگار ما، رسیدگی به این پرونده از ساعت ۲۳ شامگاه دوشنبه بیستم شهریور‌ماه امسال همزمان با کشف جسد مرد میانسالی همراه دو دخترش در خانه‌ای حوالی فلکه سوم تهرانپارس از سوی تیم جنایی دادسرای امور جنایی تهران به جریان افتاد.

شب حادثه قاضی ایلخانی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران که همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل حادثه حاضر شده بود با جسد دو دختر ۱۶ و ۲۱ ساله به اسم‌های سوگند و سولماز داخل آشپزخانه روبه‌رو شدند که با اصابت ضربات چاقو به قتل رسیده بودند. همان ابتدای تحقیقات معلوم شد پدر خانواده به خاطر قهر همسرش، دو دخترش را به طرز هولناکی به قتل رسانده و پیشتر خودش با خوردن سیانور به زندگی‌اش پایان داده‌است.

سرنوشت هولناک سولماز و سوگند

صبح دیروز، مادر سوگند و سولمازبه همراه دو برادرش برای تحقیقات در دادسرای امور جنایی حاضر شدند.
مادر دو دختر فوت شده گفت: ۲۶ سال قبل با شهرام ازدواج کردم. زندگی خوبی داشتیم و حاصل زندگی ما سوگندو‌سولماز بود تا اینکه شهرام معتاد به تریاک شد. اعتیاد از یک سو و نداشتن کار خوب از سوی دیگر زندگی ما را تلخ کرد. بعد از این خانواده‌ام به من کمک می‌کردند، با اینحال بد‌اخلاقی‌ها ایشان هر روز بیشتر می‌شد تا جایی که ایشان مرا کتک می‌زد و حتی چند بار آب جوش روی بدنم ریخت.

برای شما هم جالب است؟ :  سارا دوست دوران مجردی ام بعد از ازدواج هم علاقه داشت با ایشان باشم

من به خاطر دخترانم تحمل می‌کردم و حتی از ایشان شکایت هم نکردم تا اینکه مادر شهرام فوت کرد و شوهرم خانه‌مان را به خانه مادرش که دو دانگه از آن به اسم ایشان بود، منتقل کرد. پس از آن بود که اختلافات و درگیری‌های ما بیشتر شد به طوریکه صدای درگیری و فریادهای ما همسایه‌ها را آزار می‌داد.

وی ادامه داد: مردادماه امسال درگیری ما به اوج خود رسیده بود تا اینکه نیمه شبی در اواسط مردادماه شهرام مرا از خواب بیدار کرد و گفت: از خانه‌ام بیرون برو. آن شب دخترانم مانع شدند، با اینحال صبح به خانه پدرم رفتم و پس از آن هم به دادگاه رفتم و درخواست طلاق دادم.

قتل وحشتناک سولماز و سوگند

محل کشف جسد سولماز و سوگند

 

به شهرام گفته بودم که مهریه و نفقه نمی‌خواهم تنها دخترانم را به من بدهد، با اینحال ایشان قبول نمی‌کرد و می‌گفت هرگز اجازه نمی‌دهد دخترانم از ایشان دور شوند. من همیشه نگران دخترانم بودم، با اینحال هر زمان سوگند و سولماز را ملاقات می‌کردم آنها از پدرشان راضی بودند و می‌گفتند در خانه مشکلی ندارند. آخرین بار شب حادثه به آتلیه‌ای رفتم که سولماز آنجا کار می‌کرد.قتل وحشتناک سولماز و سوگند

مادر از سوگند و سولماز گفت

دخترم را برای آخرین بار دیدم و هرگز فکر نمی‌کردم پدرشان دست به این حادثه هولناک بزند. دخترانم به من گفتند طلاقم را بگیرم. وی پیرامون دست نوشته شوهرش بعد از حادثه گفت: برادرم در نمایشگاه خودرو کار می‌کند و شهرام ۲۰ میلیون تومان به برادرم داده بود و برادرم بعد از خرید و فروش خودرو سودش را با ایشان تقسیم می‌کرد.

برای شما هم جالب است؟ :  تازه ترین دست‌ نوشته پدر بی رحم در تهرانپارس چه بود؟ +تصویر

شوهرم زمانی که با من درگیر می‌شد به خانواده‌ام فحاشی می‌کرد و درخواست می‌کرد پولش را به ایشان پس دهند و زمانی که آشتی می‌کرد مجددا پشیمان می‌شد و پولش را نمی‌گرفت، با اینحال آخرین بار اصرار داشت برادرم پولش را پس دهد که به ایشان گفتم مدتی صبر کن تا پولت را از برادرم بگیرم. وی در پایان گفت: من هر گز فکر نمی‌کردم پدری فرزندان عزیزش را اینگونه به قتل برساند.

یکی از دایی‌های سوگند و سولماز هم گفت: ما اصلاً در زندگی شهرام و خواهرم دخالتی نداشتیم حتی به ایشان کمک می‌کردیم. زمانی که اجاره خانه‌اش عقب می‌افتاد به ایشان پول می‌دادیم. یک‌بار که در دادسرا بازداشت شده بود با گذاشتن فیش حقوقی ایشان را آزاد کردیم.

ایشان یک‌بار خواهرم را روبه‌روی من و پدرم کتک زد، با اینحال ما سکوت کردیم و دوست داشتیم زندگی آنها ادامه داشته باشد. وی در پایان گفت: چندین سال قبل دو برادر شهرام هم به زندگی‌شان پایان دادند، با اینحال من هرگز فکر نمی‌کردم ایشان این حادثه تلخ را رقم بزند.قتل وحشتناک سولماز و سوگند

روزنامه جوان , آن رد

صمیمانه امیدواریم نوشته :آخرین جزئیات قتل وحشتناک سولماز و سوگند به دست پدرشان +تصویر” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع


برچسب ها : , ,
دسته بندی : حوادث
تبلیغات