خبرهای ویژه

» اسرار خانه داری » آموزش تزیین بادبزن ساده با رنگ+عکس ها

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۱۱:۴۸

آموزش تزیین بادبزن ساده با رنگ+عکس ها

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان آموزش تزیین بادبزن ساده با رنگ+عکس ها که در دسته مطالب مرتبط با خانه داری قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد. تزیین بادبزن تزیین بادبزن , هرگونه جسم حاوی سطح صاف و پهن […]

آموزش تزیین بادبزن ساده با رنگ+عکس ها

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان آموزش تزیین بادبزن ساده با رنگ+عکس ها که در دسته مطالب مرتبط با خانه داری قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

تزیین بادبزن

تزیین بادبزن , هرگونه جسم حاوی سطح صاف و پهن و نسبتاً باریک می‌تواند با پس و پیش بردن با دست برای به جریان درآوردن هوا استفاده شود و از آن تحت نام یک بادبزن استفاده کرد؛ با اینحال بادبزن‌های حقیقی که برای منظور خنک‌سازی بهینه ساخته شده‌اند معمولاً شکلی به روش یک قطاعی از دایره دارند و از جنسی نازک هم‌چون مقوا ی نازک یا کاغذ ساخته شده‌اند که در آن‌ها چین‌های آکاردئونی تعبیه شده که می‌توان به خاطر وجود این چین‌ها، بادبزن را حول یک محور جمع کرد. حمل و بهمراه داشتن بادبزن‌های تاشو ساده تر از بادبزن‌های غیرتاشو است.

تکان دادن بادبزن جریان هوا را به سوی پوست بدن گسترش می‌دهد و با این کار آهنگ تعریق پوست نیز گسترش یافته و بدن موفق می‌شود از راه عرق کردن بیشتر گرمای بیشتری را از خود خارج کند.

آموزش تزیین و نقاشی روی بادبزن با رنگ اکریلیک و قلمو و برنامه های زیبای تابستانی

 

ابزارهای مورد نیاز برای نقاشی روی بادبزن ساده

تزیین بادبزن

نقاشی برنامه های تابستانی روی بادبزن

تزیین بادبزن

شیوه نقاشی روی بادبزن

کافه مد

صمیمانه امیدواریم نوشته :آموزش تزیین بادبزن ساده با رنگ+عکس ها” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

برای شما هم جالب است؟ :  از بین بردن بوی سیر به شیوه های ساده

برچسب ها : ,
دسته بندی : اسرار خانه داری