خبرهای ویژه

» اسرار خانه داری » آموزش رنگ آمیزی شمع های ساده+عکس ها

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۷:۱۵

آموزش رنگ آمیزی شمع های ساده+عکس ها

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان آموزش رنگ آمیزی شمع های ساده+عکس ها که در دسته مطالب مرتبط با خانه داری قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد. رنگ آمیزی شمع رنگ آمیزی شمع , قبل از ظهور برق، شمع […]

آموزش رنگ آمیزی شمع های ساده+عکس ها

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان آموزش رنگ آمیزی شمع های ساده+عکس ها که در دسته مطالب مرتبط با خانه داری قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

رنگ آمیزی شمع

رنگ آمیزی شمع , قبل از ظهور برق، شمع و چراغ‌های نفتی برای روشنایی استفاده می‌شدند. با اینحال امروزه از شمع برای روشنایی اضطراری در زمان قطع برق و یا برای ایجاد یک محیط رمانتیک و در مراسم مذهبی نیز استفاده می‌شود (تحت نام مثال در سنت های ازدواج ایرانی آینه و [شمعدان] یک عضو جدا نشدنی سفره ی عقد و مراسم های پس از آن بوده و بعدتر در خانه ای که آن دو با هم در آن زندگی میکنند، تحت نام نشانه ای از عهدی که با هم بسته اند و معمولاً در جایی از دکوراسیون خانه که جلب توجه کند، تا لحظه تداوم عهدشان، با توجّهی ویژه نگهداری میشود) (کارکرد نوستالژیک شمع)

شمع معطر در عطر درمانی مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

شمع مومی را برای نخستین بار فنیقی‌ها ساختند. در قرن هجدهم شمع از روغن بالن ساخته می‌شد و چون روشنایی این شمع که مشهور به شمع کافوری بود خوب و ثابت بود، بعدا تحت نام واحد روشنایی انتخاب گردید. در سال ۱۸۲۳ شمع‌های گچی و پارافینی نیز به مارکت آمدند تولیدکنندگان این دو شمع دو مخترع فرانسوی به اسم سیمونن (Simonin) و مانژو (Manjot) بودند.

آموزش تزیین شمع ساده با بهره برداری از رنگ کردن شمع و ست کردن با وسایل خانه، جهت طبیعی تر و زیباتر شدن شمع در آخر قادر اید از مات کننده استفاده کنید.

برای شما هم جالب است؟ :  کاربری مسواک در تمیزکاری+عکس ها

آموزش تصویری رنگ آمیزی شمع

رنگ آمیزی شمع

نحوه رنگ کردن شمع های ساده

رنگ آمیزی شمع

آموزش مرحله ای رنگ آمیزی شمع های ساده

رنگ آمیزی شمع

آموزش رنگ آمیزی شمع های ساده

رنگ آمیزی شمع

آموزش رنگ آمیزی شمع های ساده

کافه مد

صمیمانه امیدواریم نوشته :آموزش رنگ آمیزی شمع های ساده+عکس ها” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع


برچسب ها : ,
دسته بندی : اسرار خانه داری