خبرهای ویژه

» زیبایی » آموزش ساختن دو شوینده طبیعی برای بدن!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۶

آموزش ساختن دو شوینده طبیعی برای بدن!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان آموزش ساختن دو شوینده طبیعی برای بدن! که در دسته مطالب مرتبط با زیبایی و آرایش قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد. ساختن شوینده طبیعی برای بدن ساختن شوینده طبیعی برای بدن , […]

آموزش ساختن دو شوینده طبیعی برای بدن!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان آموزش ساختن دو شوینده طبیعی برای بدن! که در دسته مطالب مرتبط با زیبایی و آرایش قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

ساختن شوینده طبیعی برای بدن

ساختن شوینده طبیعی برای بدن , برای حمام کردن معمولا تولیدات متنوع و متفاوتی را، از شامپوی سر گرفته تا شامپو بدن ، قادر اید در فروشگاهها بیابید و تهیه کنید که تمامی آنها حاوی ترکیباتی هستند که برای انواع پوست و مو مورد بهره برداری قرار می گیرند. با اینحال شما خودتان نیز قادر اید کالایی را خوب با پوستتان بسازید و هر بار که به حمام می روید از شوینده طبیعی بدن که با مواد طبیعی ساخته اید استحمام کنید.

نحوه ساختن  دو شوینده طبیعی برای بدن

اگر دوست داشتید قادر اید یکی از موارد پایین را امتحان کنید.

اسکراب چای سبز

برای تهیه این اسکراب به مواد پایین احتیاج دارید :

۶ قاشق غذاخوری شکر
۱ قاشق غذاخوری روغن ماکادامیا
۱ قاشق چایخوری پودر چای سبز
۱ قطره روغن معطر ( قادر اید از روغن گل رز استفاده کنید.)

تمامی مواد را با هم در یک کاسه بریزید و به قدری هم بزنید که یکدست سبز شوند.

ساختن شوینده طبیعی برای استحمام بدن

این ماده ساخته شده یک اسکراب برای بدن است که قادر اید تحت نام شوینده طبیعی بدن در حمام به بدنتان بمالید و بگذارید چند دقیقه بماند و بشویید. شکر در این ترکیب دلیل لایه برداری پوست می شود و روغن موجود در آن نرمی و رطوبت پوست را نگه می دارد. روغن معطر نیز دلیل می شود بوی خوبی داشته باشد و چای سبز نیز دلیل جوانسازی پوست و یکدست شدن پوستتان می شود.

برای شما هم جالب است؟ :  عوارض بهره برداری از ریمل ضد آب یا ریمل استخری!

برای تهیه این شوینده طبیعی بدن به مواد پایین احتیاج دارید :

شوینده بدن یا صورت – روغن ماکادامیا – یک قطره روغن معطر

این بسیار ساده است چرا که تنها باید سه ماده لیست شده را در هم آمیخته کنید و در یک بطری با درپوش اسپری بریزید. قبل از استفاده باید محلول بوجود آمده را تکان دهید تا روغن و شوینده بدن به خوبی در هم آمیخته شوند سپس مثل اسپری به بدنتان بپاشید و بگذارید بماند تا به خوبی وارد پوستتان شود.

این را در نظر داشته باشید که هر یک از این ترکیباتی که خودتان می سازید ممکن است مدت لحظه طولانی نتوانند تداوم بیاورند ، از این جهت خوب است مقدار کم و مثلا برای مصرف یک هفته خود محلول ها یا اسکراب را تهیه کنید و همان مقدار را نیز در یخچال بگذارید.

بانوی شهر

صمیمانه امیدواریم نوشته :آموزش ساختن دو شوینده طبیعی برای بدن!” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع


برچسب ها : ,
دسته بندی : زیبایی
تبلیغات