خبرهای ویژه

» اسرار خانه داری » آموزش تولید سنجاق سینه خلاقانه+عکس ها

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۶:۵۵

آموزش تولید سنجاق سینه خلاقانه+عکس ها

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان آموزش تولید سنجاق سینه خلاقانه+عکس ها که در دسته مطالب مرتبط با خانه داری قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد. تولید سنجاق سینه تولید سنجاق سینه , این گیره معمولاً از فلز، اغلب […]

آموزش تولید سنجاق سینه خلاقانه+عکس ها

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان آموزش تولید سنجاق سینه خلاقانه+عکس ها که در دسته مطالب مرتبط با خانه داری قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

تولید سنجاق سینه

تولید سنجاق سینه , این گیره معمولاً از فلز، اغلب نقره یا طلا یا گاهی اوقات برنز یا عده ای از مواد دیگر ساخته می‌شود.سنجاق سینه غالباً با مینای دندان یا با سنگ‌های هزینه ای تزئین شده و امکان دارد تنها زینتی باشد یا گاهی اوقات تحت نام مدال و درجه به کار می‌رود.نخستین سنجاق سینه مشهور از عصر برنز است. سنجاق سینه در تاریخ شناسی یکی از مهم‌های مهم زمانی است.

خلاقیت در تولید سنجاق سینه

برای ساختن تیپ رنگی به جزئیات هم توجه کنید، یکی از این جزئیات دلچسب سنجاق سینه هست که میشه با کمی خلاقیت سنجاق سینه مخصوص خودتون را ایجاد کنید.

این سنجاق ها میتونن با بهره برداری از نمد، خمیر گل چینی، پارچه، فلز و .. ساخته بشن. راستی شما شما با دیدن این تصویر ها چه فرضیه های دیگه ای به خاطر تون میرسه؟ میدونستید دین تصویر های خلاقانه هم میتونه به پرورش خلاقیت تون کمک کنه؟

فرضیه های تولید سنجاق نمدی

ساخت سنجاق سینه

نحوه تولید سنجاق های سینه خلاق

ساخت سنجاق سینه

طرز درست کردن سنجاق سینه

ساخت سنجاق سینه

درست کردن سنجاق

ساخت سنجاق سینه

سنجاق سینه نمدی به شکل روباه

ساخت سنجاق سینه

سنجاق سینه نمدی

رنگی رنگی

صمیمانه امیدواریم نوشته :آموزش تولید سنجاق سینه خلاقانه+عکس ها” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

برای شما هم جالب است؟ :  تکنیکها و راز و رمز تهیه خوشمزه ترین ترشی

برچسب ها : ,
دسته بندی : اسرار خانه داری