خبرهای ویژه

» جالبترین ها » این کارت ویزیت خلاقانه و دارای اختلاف را مشاهده نمائید!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۵:۴۶

این کارت ویزیت خلاقانه و دارای اختلاف را مشاهده نمائید!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان این کارت ویزیت خلاقانه و دارای اختلاف را مشاهده نمائید! که در دسته مطالب مرتبط با جالبترین ها قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد. کارت ویزیت دارای اختلاف کارت ویزیت دارای اختلاف , […]

این کارت ویزیت خلاقانه و دارای اختلاف را مشاهده نمائید!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان این کارت ویزیت خلاقانه و دارای اختلاف را مشاهده نمائید! که در دسته مطالب مرتبط با جالبترین ها قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

کارت ویزیت دارای اختلاف

کارت ویزیت دارای اختلاف , دوروتا پانکوسکا هنرمند ۲۶ ساله کانادایی، عاشق فرضیه‌های تازه و بدیع است و در بیشتر مواقع خودش را برای مبارزه با چیزهایی که قبلا انجام شده به مساله می‌کشد. یکی از سرگرمی‌ های مورد توجه ایشان این است که کارت ویزیت‌ های خلاقانه بسازد. این دفعه ایشان ساده‌ترین کارت ویزیت ممکن را دیزاین کرده است.

این کارت ویزیت بطور کلی خالی و سفید است. پس مردم چگونه معلومات آن را ببینند؟
بهره برداری از نور شیوه با مزه ای است که میتوانید معلومات این کارت ویزیت را ببینید، علی الخصوص اینکه این روز‌ها همه گوشی‌ ها تجهیز به چراغ قوه هستند.

علاوه براین معلومات ساده‌ای شامل اسم اشتغال روی این کارت درج شده است.
این کارت ویزیت یک نکته ظریف را بیان می‌کند: «این کارت ویزیت من است. اگر به اندازه کافی باهوش باشید این را می‌فهمید!» این کارت از سه لایه تشکیل شده که لایه میانی آن برش لیزری داده شده است.

کارت ویزیت

کارت ویزیت متفاوت

کارت ویزیت

کارت ویزیت متفاوت

کارت ویزیت

برترین ها

صمیمانه امیدواریم نوشته :این کارت ویزیت خلاقانه و دارای اختلاف را مشاهده نمائید!” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

برای شما هم جالب است؟ :  نمونه مشهور اینستاگرام که تنها انسان نیست!

برچسب ها : , , ,
دسته بندی : جالبترین ها