خبرهای ویژه

» سینما » بازیگران زن سینما که جراحی زیبایی داشته اند!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۱

بازیگران زن سینما که جراحی زیبایی داشته اند!

در ادامه مطالب مربوط به سینما مطلبی برای شما گردآوری کرده ایم با عنوان بازیگران زن سینما که جراحی زیبایی داشته اند! که امید داریم مورد استفاده شما قرار بگیرد. برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان بازیگران زن سینما که جراحی زیبایی داشته اند! که در دسته مطالب مرتبط با سینما قرار […]

بازیگران زن سینما که جراحی زیبایی داشته اند!

در ادامه مطالب مربوط به سینما مطلبی برای شما گردآوری کرده ایم با عنوان بازیگران زن سینما که جراحی زیبایی داشته اند! که امید داریم مورد استفاده شما قرار بگیرد.

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان بازیگران زن سینما که جراحی زیبایی داشته اند! که در دسته مطالب مرتبط با سینما قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

جراحی زیبایی بازیگران زن

جراحی زیبایی بازیگران , اتفاقا در سریالی مانند شهرزاد هم پُرند بازیگرانی که دماغ رفتار کرده اند و کارگردان نتوانسته آن را پنهان کند. با اینحال ماجرای دماغ رفتار کردن و زیبایی صورت یک طرف و مبدل شدنت به یک عروسک چینی طرفی دیگر. اگر این جراحی های زیبایی در راستای افزایش قیافه و طبیعی تر جلوه دادن آن باشد، موضوع دارای اختلاف تر از زمانی است که با افتادن در این مرداب و تقلا کردن بیشتر و بیشتر غرق می شوی. در این خبر نگاهی داشته ایم به رفتار های مشهور و پرسر و صدایی که میان بازیگران زن ایرانی انجام شده است و با این وجود گفت و گویی هم با خودشان داشتیم.

نگار فروزنده

سه بار بینی ام شکست!

جراحی بینی یکی از رایج ترین و شایع ترین جراحی های پلاستیک و زیبایی میان زنان و مردان ایرانی شمرده می شود، که در بیشتر مواقع با نیت زیبایی و داشتن ظاهری متناسب میان آنها رایج شده است. قبل و بعد از انقلاب هم بسیاری از بازیگران زن که دغدغه مشهور و چهره شدن در سینما را داشتند، تصمیم رفتند که با اندکی تغییر و با انجام یک جراحی، فرم صورتشان را برای مخاطب قابل پذیرش تر کنند. با این وجود اغلب این جراحی ها در آن دوره، در جهت رفع نواقص و کوچک کردن بینی بزرگ بود، که به زیبایی و ترکیب چهره ها کمک می کرد. با اینحال کم کم این دغدغه از دلیل اصلی اش خارج شد و بازیگران جوان تری هم که به عرصه بازیگری پیوستند، با این که بینی شان هیچ ایرادی نداشت، آن را جراحی کردند.
جراحی زیبایی بازیگران

جراحی زیبایی نگار فروزنده

نگار فروزنده، از نمونه بازیگرهای جوان سینمای ایران بود که در سال ۷۷، به دلیل رفتار زیبایی که روی صورتش انجام داد، مسیر بازیگری اش هم تغییر کرد. ایشان با انجام این رفتار و درشت تر نمایش داده شدن چشمانش، از چهره ای معصومانه و دست نخورده، به دختری پرجنب و جوش و گاهی هم شوخ طبع و شر مبدل شد. به شکلی که اگر نقش های قبل از رفتار ایشان را ، با نقش هایی که در فیلم های «دعوت»، «محاکمه در خیابان» و «اخراجی ها» بازی کرده مشاهده نمائید، به سادگی متوجه این نغییرات می شوید.

ایشان که به گفته خودش مجبور شده در سن ۱۸ سالگی به رفتار زیبایی تن دهد، در این باره میگوید:
«سر سریال «راه سوم»، در یکی از سکانس ها، ناگهان حواسم پرت شد و صورتم با در برخورد کرد.
همان لحظه به بیمارستان سجاد منتقلم کردند، احتمال می رفت که حتی ضربه مغزی هم شده باشم! با اینحال این آسیب دیدگی به شکستگی بینی ام منجر شد و در کمال تاسف از سه نقطه ضربه دید.
برای همین، به اجبار بینی ام را جراحی کردم چون اگر این موضوع برایم نمی افتاد،
هیچ وقت چنین جراحی و ریسک بزرگی را انجام نمی دادم.

من چهره و فرم اصلی و سابق صورتم را خیلی دوست داشتم و مایل بودم با همان شکل و شمایلی که کارم را شروع کردم آن را ادامه بدهم، با اینحال اتفاق دیگری برایم افتاد و مسیرم تغییر کرد.

من برعکس خیلی از بازیگرها که رفتار زیبایی خود را پنهان می کنند،
از همان ابتدا این مسئله را در جراید مطرح کردم و حتی دو سه روز بعد از مرخصی از بیمارستان،
با همان بینی پانسمان شده و صورت ورم کرده،
در دفتر یکی از روزنامه ها حضور پیدا کردم و گفتگو مفصلی در این باره انجام دادم.»
جراحی زیبایی بازیگران

جراحی زیبایی نگار فروزنده بازیگر

با این وجود خیلی ها می گویند که فروزنده دو بار بینی اش را رفتار و حتی گونه هایش را هم برجسته کرده، با اینحال ایشان شدیدا این موضوع را تکذیب می کند: «پس از آن اتفاق، دو دفعه دیگر هم بینی ام دچار ضربه شد و حتی یکبار دیگر شکست، منتها این دفعه ریسکی انجام ندادم و حتی اقدام به روتوش شکستگی بینی ام هم نکردم. نخستین و تازه ترین جراحی ام همان بود که در ۱۸ سالگی انجام دادم و گونه ام را برجسته و تزریق لب نکرده ام.
چون اغلب بانوان ۵۰ تا ۶۰ ساله، این نوع جراحی ها را انجام میدهند،
با اینحال من متولد ۵۷ هستم و احتیاجی به این رفتار ندارم.

برای شما هم جالب است؟ :  مراسم پاسداشت بیش از 40 سال تلاش مجید انتظامی با حضور چهره ها!

بازیگرهای فراوانی هستند که لبشان را جراحی می کنند و گونه می گذارند، با اینحال هیچ وقت صحبتی از آن ها نیست!
جالب این جاست که من شدم سردمدار این مسئله!
چرا اسم آن خانم بازیگری که بینی اش را در ۱۵ سال قبلی، سه دفعه رفتار کرده و بینی اش اندازه یک بند انگشت شده و حتی هزارجور جراحی دیگر روی صورتش انجام داده، اسمش در هیچ جا نیست. نمی دانم داستانش چیست!

با اینحال اگر تصویر های من را در شبکه جهانی وب جست و جو کنید و صورتم را مشاهده نمائید،
از سن ۱۸ سالگی به بعد، همه به یک شکل هستند.
این چیزی نیست که نتوانم آن را اثبات کنم، حتی حاضرم خودم را در معرض معاینه هم قرار دهم تا به عده ای جراید ثابت کنم، هیچ نوع رفتار زیبایی به غیر از جراحی بینی انجام نداده ام.
کفایت می کند هر کسی تصویر رادیولوژی بگیرد تا هر پروتزی در صورتش کار شده باشد،
فورا در تصویر رادیولوژی واضح شود.»
جراحی زیبایی بازیگران

جراحی زیبایی نگار فروزنده بازیگر سینما

جالب است فروزنده برخلاف افرادی که با رفتار جراحی مخالف هستند و اعتقاد دارند که چنین بازیگرانی با محدودیت انتخاب نقش مواجه می شوند، با اینحال ایشان چنین اعتقادی ندارد:
«الان یک مقدار اوضاع بازیگران دارای اختلاف شده، ممکن است اصلا ملاک هیچ کدام از این ها نباشد. با این وجود حداقل در دو سه سال واپسین، هیچ کدام از آنها دخیل نبوده. حتی به نظرم بازیگرانی که صورتشان را جراحی کردند، خیلی بیشتر از بازیگرهایی که هیچ نوع عملی را روی صورتشان انجام ندادند، دارند بازی می کنند! در کمال تاسف این نوع بازیگرها، دچار یک مجموعه زد و بندها می شوند و سیاست هایی را در پیش می گیرند که اغلب پوسترها و بیلبوردهای فیلم ها را هم به خود اختصاص می دهند.»

فروزنده با اینحال مخالفتی هم با انجام رفتار های زیبایی به اشتراک زنان ندارد:
«به هر حال برخی ها، نواقصی روی صورتشان دارند که ناچارند جراحی زیبایی انجام دهند.
از این جهت این جراحی ها، تا اندازه ای، خیلی خوب و زیباست.
با اینحال چیزی که این ایام مد شده، حالت وسواس گونه و اغراق در انجام این نوع عملهاست.
به شکلی که انگار شابلون قرار داده اند و همه صورت ها به یک شکل درآمده است.
به نظرم این ها از کمبود اطمینان خاطر و عزت نفس، یکسری از آدم ها سرچشمه می گیرد.»

جراحی زیبایی بازیگران زن

لیلا بلوکات

جراحی زیبایی لیلا بلوکات

حکایت آش نخورده و دهن سوخته!

عده ای بازیگران به شکل ممکن است ظریف و نامحسوس، چهره شان را جراحی می کنند و وقتی از آن ها می پرسی که صورتت را دست زده ای یا نه، منکر این موضوع می شوند! افرادی هم هستند که با اینکه اجزای صورتشان خدادادی و طبیعی است، این وسط، متهم به انجام موارد مختلف این جراحی ها می شوند، لیلا بلوکات که جزو این دسته است، بیان میکند:

«من به دلیل بینی کوچک و گونه برجسته ای که دارم، به دفعات مورد قضاوت قرار گرفته ام.
حتی اغلب کارگردان ها فکر می کنند که هیچ جای صورتم مال خودم نیست!
با اینحال قسم می خورم که حتی یکدفعه هم صورتم را جراحی یا از ژل هم استفاده نکرده ام.
من جراحی را دوست ندارم و اصلا خوشم نمیآید که دخترها، جراحی های خفن(!)
روی صورت خود انجام دهند و قیافه هایشان مشابه به هم باشد.»

به باور ایشان، در سینما اصلا به این جور بازیگرها هیچ توجهی نمی کنند:
«هیچ وقت کارگردان کاربلد و حرفه ای، دنبال بازیگری نمیرود که صورتش را جراحی کرده است،
حتی اگر استار باشد.

بازیگرهای خوب سینما، مانند:
هدیه تهرانی، مریلا زارعی، ترانه علیدوستی، لیلا حاتمی و فاطمه معتمد آریا،
تابه حال هیچ نوع عملی روی صورتشان انجام نداده اند و در بیشتر مواقع هم در فیلم های خوب بازی و کارگردان ها از آن ها استقبال کرده اند. این جوان ها هستند که صورتشان را دستکاری می کنند.
در کمال تاسف من هم که صورتم را جراحی نکرده ام، انگش به من خورده است.»
جراحی زیبایی بازیگران

به علاوه از طرف دیگر بخوانید :  “شراره رخام” رازهای زندگی و عکس ها«شراره رخام»
جراحی زیبایی لیلا بلوکات بازیگر

با این وجود عده ای از اسم هایی که بلوکات اسم برده تسلیم بوتاکس شده اند و بطور کلی رفتار تزریق بوتاکس به پایین پوست آن ها واضح است با اینحال واقعا این نوع بازیگرها، به چه هزینه راضی می شوند این کار را انجام دهند، ایشان در جواب به این پرسش بیان میکند:
«این بازیگرها به ضرر خودشان کار می کنند، چون در زمینه انتخاب نقش،
با محدودیت مواجه می شوند. به نظرم همه بازیگرهای زن، بسیار دلچسب و قشنگ هستند؛
چه با رفتار و چه بی رفتار. حیف است واقعا بازیگرها صورتشان را دست بزنند،
چون تنها برای بازی در فیلم های تجاری دنبال آن ها می آیند و در فیلم های معناگرا و ویژه و با کارگردان های مشهور قادر نیستند بازی کنند.
جراحی زیبایی بازیگران

برای شما هم جالب است؟ :  دیبا زاهدی در اکران فیلم سینمایی آزاد به قید شرط !
جراحی زیبایی مینا ساداتی بازیگر سینما

مثلا هیچ وقت مجید مجیدی یا اصغر فرهادی دنبال بازیگرانی که صورتشان را جراحی کرده اند، نمی روند. اگر به رزومه کاری این کارگردان ها بنگرید، می بینید هیچ کدام از بازیگرهایشان تا این لحظه هیچ نوع جراحی روی صورتشان و حتی بوتاکس که ظریف ترین کار امکان دارد، انجام نداده اند.» با این وجود اگر به اشتراک فیلم های مجیدی و بروزترین فیلم فرهادی، مینا ساداتی با دماغ رفتار کرده اش را برای نقش آمنه فاکتور بگیریم.

ایشان بدین شکل به اتهامی که سر یکی از فیلمها به ایشان زدند و گفتند صورتش را جراحی کرده، اشاره میکند:
«مقرر شده بود در فیلم «محمد رسول الله» بازی کنم، با اینحال چون کارگردان فکر کرد صورتم را جراحی کردم،
شانس بازی در این فیلم را از دست دادم.
ممکن است آقای مجیدی حق داشت که این طوری فکر کند چون نمونه بینی من سربالاست و این شائبه ایجاد می شد که آن را رفتار کرده باشم. ولی باید گفت، کارگردان وقتی بازیگری را برای یک کار تاریخی انتخاب می کند، خیلی به این موضوع اعتقاد دارد که بازیگرش صورت طبیعی داشته باشد.»

جراحی زیبایی لیلا بلوکات بازیگر سینما

ایشان پیرامون این که آیا به اثبات کردن شائبه ها و حواشی که در این طرح در باب چهره اش مطرح شد، برآمد یا نه، بیان میکند: «چه جوری ثابت می کردم! تمام گریمورهایی که با من کار کردند، می دانند که صورتم مال خودم است. چون تنها کسی که به روش بازیگر دست می زند، گریمور است و ایشان می داند صورت تو جراحی نیست.»

ایشان به علاوه از طرف دیگر پیرامون مشابهت باورنکردنی دخترهای ایرانی درمقایسه با هم بیان میکند:
«یک موقع تو معضلی را در خودت داری که یه کم باورنکردنی و غریب است
و واقعا از آن خجالت می کشی و می خواهی آن را حل کنی، بسیار عالی این ایرادی ندارد.

با اینحال نه اینکه بخواهی همه نقاط صورتت را دستکاری کنی! به نظرم اغلب بازیگرهای ما حتی دخترهای ایرانی واقعا خوشگل هستند. با اینحال از خوشی زیاد است که فکر می کنند دستی به صورتشان بکشند و تغییری در آن ایجاد کنند. به نظرم این آدم ها، انتخاب ها و موقعیت های خودشان را محدود می کنند.» بلوکات بدین شکل پیرامون گسترش تعداد بازیگرهای مرد که درمقایسه با زن ها، بیشتر به رفتار زیبایی گرایش پیدا می کنند، بیان میکند: «خبر خوب اینکه به اشتراک مردها کمتر دیدم که کسی صورتش را جراحی کند، با اینحال مرد که نباید صورتش را دست بزند.»

جراحی زیبایی بازیگران زن

شراره رخام

جراحی زیبایی شراره رخام

پشیمانی از یک هوس آنی

شراره رخام، که یکی از نخستین بازیگرهایی است که به تزریق ژل لب روی آورده،
زیاد هم از این کار رضایت ندارد. ایشان بیان میکند:
«این کار یک هوس آنی یا یک نوع خواست شخصی بود.

فکر می کنم من باید کمی بیشتر روی این مسئله فکر می کردم و تامل بیشتری برای این کار انجام می دادم چون این مسئله تاثیر منفی روی کارم گذاشت. مشخصا با چهره ای که من داشتم، یکسری از نقش ها مانند نقش های تاریخی و پلیسی را به من نمی دادند.»

ایشان که مدتی است ژل لبش را تخلیه کرده، در باب عوارض دیگر این ژل ها میگوید:
«وقتی که من به لب ام ژل تزریق کردم، می بایست از مواد دائمی استفاده می کردم چون هنوز ژل های موقت و شش ماهه به مارکت نیامده بود. با اینحال این نوع ژل ها، مورد تایید نظام پزشکی نیست و تمام چیزهایی که دائمی باشد برای بدن مضر است. خیلی ها درمقایسه با ژل های دائمی حساسیت و آلرژی پیدا کردند و حتی نیمی از صورتشان به شکل دائمی کبود شد و زیبایی شان از بین رفت، با اینحال این ژل ها برای من عوارضی نداشت، ممکن است اگر تخلیه اش نمی کردم، چند سال بعد هم بدن و صورت من درمقایسه با آن مواد، واکنش و حساسیت نشان می داد و دچار آسیب می شدم.»

برای شما هم جالب است؟ :  عکس هایی از پشت صحنه نمایش تازه بهاره رهنما به اسم “خورشيد هاي هميشه”
تزریق لب و جراحی زیبایی شراره رخام

رخام بدین شکل در جواب به این پرسش که آیا برای دیده شدن مضاعف تصمیم به تزریق لب کرده بود یا نه، بیان میکند:
«حقیقت این است که من آن وقت، خیلی تحت تاثیر آنجلینا جولی قرار گرفته بودم. با این وجود ایشان به شکل طبیعی همین است.
منتها آن موقع هوس کردم این کار را به اجرا درآورم. ممکن است اگر آن وقت تفکر الانم را داشتم این کار را نمی کردم.

با اینحال از تمام خانمهای ایرانی خواهش میکنم که این کار را انجام ندهند و اگر هم میخواهند ژل تزریق کنند؛
حداقل دنبال ژل های دائمی نروند.
مثلا از ژل های موقت دو سه ماهه که بعد از چند ماه تاثیرشان از بین می رود، بهره ببرند.
با این وجود مواد دائمی خطرناک است و من به کسی پیش نهاد نمی کنم.
مطمئنم اگر لحظه به عقب برگردد، هیچ وقت این کار را نخواهم کرد.»

جراحی زیبایی بازیگران زن سینما

پیشتر بازیگران دیگری هم بودند، که دنبالشان رفتیم تا انگیزه اصلی شان را برای جراحی هایی که روی صورت خود انجام داده اند، جویا شویم. یکی از افرادی که بینی اش به شکل آشکاری جراحی شده، بهنوش بختیاری است. وقتی با ایشان رابطه گرفتیم، رابطه مان را مردود دانست.

جراحی زیبایی بازیگران

آرام جعفری

آرام جعفری و بیتا بادران هم که صورتشان را از ناحیه بینی جراحی کرده اند،
علاقه ای به صحبت در این عرصه نداشتند، چون به اعتقادشان رفتار زیبایی صورت، یک دغدغه و موضوع شخصی است و به شخص مورد نظر تماس دارد.
جراحی زیبایی بازیگران

جراحی زیبایی بازیگران

بیتا بادران

جراحی زیبایی بازیگران زن

آنا نعمتی

آنا نعمتی و بهنوش بختیاری به دفعات پیرامون رفتار بینی شان ابراز پشیمانی کرده اند و نعمتی این را هم در صفحه اینستاگرامش قرار داده است.

جراحی زیبایی بازیگران زن

بهنوش بختیاری

نیره فراهانی بازیگر میان سالی است که به دلیل رفتار جراحی بینی مسیر بازیگری اش تغییر کرد و از مبدل شدن به چهره جا ماند.

کتایون ریاحی و افسانه بایگان بازیگران میان سال دیگری هستند که سالها پیش دست به این کار زدند.

جراحی زیبایی بازیگران زن

کتایون ریاحی

با اینحال کسی مانند الناز شاکردوست انجام این رفتار را تکذیب کرده است،
که مدتی قبل با پخش یکی از تصویر های دوران دانشجویی اش به وسیله یکی از همکلاسی های قدیمی اش، مسئله لو رفت.
جراحی زیبایی بازیگران

جراحی زیبایی بازیگران

جراحی زیبایی بازیگران زن سینمای ایران

شیلا خداداد هم که قبل از ازدواج با دکتر فرزین سرکارات بینی اش را به وسیله ایشان جراحی کرد
و دیگر از دست زدن به صورتش خودداری کرد، تا این که در اواسط فیلم برداری سریال قلب یخی برای رهایی از اثرات سن و سال بوتاکسی خفیف و طبیعی انجام داد.
جراحی زیبایی بازیگران

جراحی زیبایی بازیگران

نیکی کریمی و هانیه توسلی هم بازیگران دیگری هستند که به دلیل بوتاکس یا جراحی لیفتینگ صورت در مظان اتهام اند.

در سالهای گذشته بود که مهناز افشار، قبل از تغییر در مسیر بازیگری اش، با تزریق ژل لب،
شباهتش را با فائقه آتشین بیشتر کرد، که به نظر می رسد این ایام دست از تمدید این کار برداشته است و به چهره طبیعی خودش برگشته است.

جراحی زیبایی بازیگران مرد

حسام نواب صفوی هم نمونه دیگری از بازیگرانی است که با دماغ عملی اش که خیلی هم به قول مشهور رفتار تابلویی است،
شباهتش را با الویس پریسلی بیشتر کرده است.

حسین محجوب، سپند امیرسلیمانی و برزو ارجمند هم بازیگران دیگری هستند که تن به این رفتار جراحی داده اند. اکنون این که کدام یک از این دستکاری ها، صورت های این جماعت را مشابه به مجسمه و عروسک کرده است یا نه را شما ارزیابی کنید.

چلچراغ – آن رد

صمیمانه امیدواریم نوشته :بازیگران زن سینما که جراحی زیبایی داشته اند!” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

این مطلب با همکاری بخش سینما آن ردبه شما علاقه مندان آن رد تقدیم شد. همچنین مطالب مشابهی در زیر به شما پیشنهاد شده است.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : سینما