خبرهای ویژه

» زیبایی » با شیوه تهیه و مصرف روغن خراطین برای چاقی صورت آشنا شوید!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۰

با شیوه تهیه و مصرف روغن خراطین برای چاقی صورت آشنا شوید!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان با شیوه تهیه و مصرف روغن خراطین برای چاقی صورت آشنا شوید! که در دسته مطالب مرتبط با زیبایی و آرایش قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد. چاقی صورت با روغن خراطین روغن خراطین […]

با شیوه تهیه و مصرف روغن خراطین برای چاقی صورت آشنا شوید!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان با شیوه تهیه و مصرف روغن خراطین برای چاقی صورت آشنا شوید! که در دسته مطالب مرتبط با زیبایی و آرایش قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

چاقی صورت با روغن خراطین

روغن خراطین که از نوعی کرم خاکی تهیه میشود و یکی از طبیعی ترین روغنها شمرده شده که امروزه تحت نام یک راه حل طبیعی با نتایج حیرت آور برای گسترش حجم لب، گونه، باسن، سینه، گسترش اندازه آلت تناسلی مردان استفاده میگردد. این روغن هم برای خانمها و هم برای مردها مفید است و ورزشکاران از این روغن برای گسترش حجم عضلات خود استفاده میکنند.

چاق شدن صورت با مصرف روغن خراطین

در حقیقت میتوان گفت روغن خراطین اصلی یکی از بهترین و مطمئن‌ترین راهها برای گسترش و حجیم شدن عضلات و بافتهای بدن بوده و بدون بازگشت است. ترکیبات شیمیایی این روغن پر از امگا ۳، امگا ۶، امگا ۹ و پروتئین‌های فراوان است.

خواص دارویی و درمانی روغن خراطین بسیار گسترده بوده،
پیشتر این نوشته با طرز تهیه، طریقه مصرف و خواص این روغن بیشتر آشنا شوید.

طرز تهیه روغن خراطین

در قبلی و در طب سنتی ایرانی نخستین بار دانشمند ایرانی ابوعلی سینا روغن خراطین را از کرم خاکی تهیه تمود و آن را با روغن زیتون و با روغن کنجد ترکیب کرده و برای درمان بیماری‌ها استفاده میکرد،
با اینحال امروزه با پیشرفت صنایع تبدیلی این روغن به روش ۱۰۰ درصد خالص از نوعی کرم خاکی استخراج میگردد.

یکی از ویژگیهای کرم خاکی قدرت تولید و ترمیم نیمه دیگر بدنش است وقتی که دو نیم میشود..
این خصوصیت کرم خاکی دلیل گردید تا استخراج ترکیبات شیمیایی بدن وی انجام شود که به آن خراطین گفته میشود.

برای شما هم جالب است؟ :  یک روغن گیاهی خوب برای حفظ زیبایی و سلامت پوست!

کاربردهای روغن خراطین

از روغن خراطین به منظور گسترش حجم گونه ، لب و … استفاده میگردد.
بهره برداری از این روغن یک راه طبیعی و دائمی برای گسترش حجم اندامهای مورد نظر بدن است.

کاربری روغن خراطین برای ورزشکاران و پرورش اندام

استعمال روغن خراطین برای ورزشکاران پرورش اندام جهت سرعت افزایش عضلات و حجم‌دهی بر یک یا چند عضله ویژه مفید است و عوارض مصرف داروهای شیمیایی و هورمونی را نیز نخواهد داشت.

از بین بردن خط اخم ، خط خنده و خط پیشانی و …

یکی از مهمترین و اصلی ترین کاربردهای روغن خراطین بهره برداری از آن برای کاهش چین و چروک پوست ، رفع خط اخم، خطوط پیشانی و بالاخره جوان سازی پوست است. امروزه یکی از اصلی ترین مواد گرانترین کرمهای جهان روغن خراطین است. به علاوه از طرف دیگر این روغن در پوست صورت ایجاد شفافیت و درخشندگی میکند و پوست را فوق‌ العاده نرم و لطیف نموده و به علاوه از طرف دیگر اثر بی‌ نظیری در کمرنگ کردن و محو نمودن لک‌ های پوستی دارد. برای آشنایی بیشتر با نحوه از بین بردن خط خنده، چروک صورت و … به وسیله گیاهان دارویی و با کمک طب سنتی مطالعه لینک پایین توصیه میشود.

گسترش اندازه آلت تناسلی مردان با روغن خراطین

بهره برداری از روغن خراطین یکی از راههای طبیعی برای گسترش حجم دائمی و موضعی آلت تناسلی است.
به علاوه از طرف دیگر بهره برداری از این روغن سخت دیر انزالی مردان را برطرف میکند.

تقویت و افزایش موها

از دیگر خواص این روغن کمک به تقویت و افزایش موها بوده، دلیل شادابی و لطیف شدن مو میگردد.

گسترش دهنده جریان خون در رگها

برای شما هم جالب است؟ :  روغن کنجد برای زیبایی پوست چه فایده هایی دارد؟!

ماساژ روغن خراطین روی موضع عضلات موضع مورد نظر، با گسترش خون رسانی،
دلیل تغذیه بهتر شده و با این وجود سرعت افزایش و حجم گرفتن در آن عضله گسترش می‌یابد.

به علاوه از طرف دیگر بخوانید :  چه راهی برای داشتن پوستی دلچسب و صاف می باشد؟!

به علاوه از طرف دیگر به دلیل گسترش گردش خون یکی از روغنهای مورد بهره برداری در ماساز درمانی است و برای تسکین درد مفاصل و دردهای روماتیسمی بینهایت سودمند است.

از روغن خراطین به منظور گسترش حجم گونه، لب و … استفاده میگردد

چند نکته در باب مصرف روغن خراطین

* جهت کسب نتیجه دلخواه ضروری است روزی دو بار و به مدت یک الی دو ماه بصورت مداوم از روغن خراطین در موضع مورد نظر استفاده گردد.

* قبل از استفاده موضع مورد نظر رو به آرامی ماساژ دهید تا پوست تحریک و جریان خون بیشتر شده و رنگ پوست مقداری قرمز شود سپس ماساژ را با بهره برداری از روغن خراطین ادامه دهید تا روغن بطور کلی جذب پوست گردد .

کسایی که خود حاوی طبع و مزاج گرم هستن در صورت استفاده امکان دارد دچار خشکی پوست و یا حتی جوش های ریز شوند که تحت این شرایط ضروری است بعد از بهره برداری از روغن خراطین از ترکیب ماست و صدر آسیاب شده بر موضع مورد نظر استفاده نمایید .کسانی که خود حاوی طبع و مزاج معتدل یا سرد هستن در صورتی که علاقه داشته باشن به جهت بالا بردن طبع گرمی روغن می توانند مقداری پودر فلفل سیاه ، فلفل قرمز ، دارچین ، زنجبیل و … ( ادویه هایی با طبع گرم ) به روغن خراطین اضافه نمایند .

رنگ حقیقی روغن خراطین

ضروری به ذکر است روغن خراطین پیش از هرچیز حدودا تیره یا قهوه ای رنگ هست با این وجود به مرور به دلیل ته نشین شدن ذرات معلق خراطین رنگ روغن زرد می شود .بدیهی است تولید کننده یا کاربر های روغن خراطین امکان دارد به دلیل بالا و پایین بردن سردی و گرمی روغن خراطین پودر ادویه های متفاوتی به آن اضافه نمایند که دلیل تغییر رنگ روغن می شود .

برای شما هم جالب است؟ :  ترفندهای کاربردی پیرامون مانیکور خانگی ناخن!

مثلا در صورت بهره برداری از فلفل قرمز رنگ روغن قرمز می شود یا در صورت بهره برداری از زنجبیل رنگ روغن روشنتر واستفاده از دارچین رنگ روغن تیره تر می شود که در کل با شرایطی که عرض شد این افزودنیها به دلیل بالا و پایین بردن میزان گرمی روغن خراطین می باشد و موضوعی خواست ای برای کاربر ها می باشد .

مدت اثربخشی روغن خراطین

از هفته دوم بهره برداری از روغن خراطین ، نتایج به روشنی قابل دیده است.
با مشاهده نخستین تاثیرات به مصرف ادامه دهید تا به هدف نهایی خود دست یابید. حداکثر مدت لحظه استفاده ۲ الی ۳ ماه است که شما را به نتایج دلخواهتان خواهد رساند.

طریقه استفاده روغن خراطین :

قبل از مصرف روغن خرطین ، پوست خود را بطور کلی شستشو دهید و بعد از خشک کردن سه تا پنج قطره از ترکیب مورد نظر را روی پوست خود ماساژ دهید تا روغن بطور کلی جذب پوست شود.
روزی دو بار این رفتار را تکرار کنید.

تذکر ۱ :
بعد از مصرف روغن خراطین بگذارید حداقل ۱ ساعت بر روی پوست بماند و در صورت علاقه پس از آن شستشو دهید.

تذکر ۲ :
خوب ترین لحظه بهره برداری از روغن خراطین شب قبل از خواب میباشد.

ستاره – سلامتی

صمیمانه امیدواریم نوشته :با شیوه تهیه و مصرف روغن خراطین برای چاقی صورت آشنا شوید!” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع


برچسب ها : ,
دسته بندی : زیبایی