خبرهای ویژه

» ورزشی » بهرام رادان مشعل‌دار المپیک زمستانی «پیونگ چانگ»

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۲۰:۲۸

بهرام رادان مشعل‌دار المپیک زمستانی «پیونگ چانگ»

در این بخش مطلبی داریم با نام “بهرام رادان مشعل‌دار المپیک زمستانی «پیونگ چانگ»” که مناسب دستبه بندی هنرمندان میباشد. در ادامه به این مطلب میپردازیم. به گزارش رکنا، طبق گزارش رسیده، پیش از این هم سابقه داشته که چهره‌های غیرورزشی مشعل‌دار المپیک باشند.تام کروز در المپیک ۲۰۰۴ آتن مشعل‌دار بود ، دیوید بکام در المپیک ۲۰۱۲ […]

بهرام رادان مشعل‌دار المپیک زمستانی «پیونگ چانگ»

در این بخش مطلبی داریم با نام “بهرام رادان مشعل‌دار المپیک زمستانی «پیونگ چانگ»” که مناسب دستبه بندی هنرمندان میباشد. در ادامه به این مطلب میپردازیم.
به گزارش رکنا، طبق گزارش رسیده، پیش از این هم سابقه داشته که چهره‌های غیرورزشی مشعل‌دار المپیک باشند.تام کروز در المپیک ۲۰۰۴ آتن مشعل‌دار بود ، دیوید بکام در المپیک ۲۰۱۲ لندن مشعل بازی‌ها را به دست گرفت. این بار نوبت به یک چهره هنری از ایران رسیده که در یک میدان ورزشی جهانی، سفیر ایران باشد.
گفته می‌شود؛ البته مشعل‌داری سوپراستار سینمای ایران تنها بخشی از یک پروژه بزرگ است؛او سفیر کمپینی شده تا چند ایرانی دیگر را هم برای مشعل‌داری المپیک ۲۰۱۸ انتخاب کند.
«سامسونگ موبایل» به عنوان حامی رسمی المپیک پیونگ چانگ ، برای اولین بار افراد را برای حمل مشعل المپیک زمستانی انتخاب می‌کند.
بهرام رادان بازیگر Actor سینمای ایران به عنوان سفیر این کمپین انتخاب شده تا مردم را برای شرکت در این رویداد تاریخی دعوت کند.
رادان با اشاره به اینکه افراد بزرگی‌ در طول تاریخ مشعل‌دار بازی‌های المپیک بودند، در این باره گفت: «این فرصت بزرگی‌ست که در اختیار ایرانیان قرار گرفته تا به عنوان نماینده ایران افتخار حمل مشعل المپیک را داشته باشند. افتخاری که ممکن است فقط یکبار در زندگی‌ به وجود بیاید.»
سفر مشعل المپیک زمستانی ۲۰۱۸ از اول نوامبر آغاز می‌شود و از ۱۷ شهر و استان کره جنوبی می گذرد.
این مشعل در مراسمی سنتی ۲۶ اکتبر در شهر قدیمی المپیا در یونان روشن خواهد شد و با تشریفاتی در ۳۱ اکتبر به مدیران کره جنوبی تحویل داده می‌شود. مشعل بازی‌ها به مدت ۱۰۱ روز از سوی هفت هزار و ۵۰۰ نفر پس از رسیدن به اینچئون حمل خواهد شد.
شعار مراسم حمل مشعل، “اجازه دهید همه بدرخشند” خواهد بود، این شعار در وهله اول به ذات مشعل المپیک باز می‌گردد و سپس به آرزوی پیونگ چانگ برای اتحاد جهان از طریق ورزش.
لی هی بئوم، رییس کمیته‌ برگزاری بازی‌های المپیک و پارالمپیک زمستانی ۲۰۱۸ در این باره گفت‌: مراسم حمل مشعل این پیام را به نسل‌ها می رساند که مردم با فرهنگ‌ها، نژادها و مذاهب گوناگون می‌توانند کنار هم جمع شوند. ما اطمینان داریم که مشعل اجازه می‌دهد که همگان بدرخشند و جرقه‌های اشتیاق و هیجان را قبل از بازی‌ها شعله ور کند.در ایران سامسونگ مشعل‌داران المپیک زمستانی را انتخاب می‌کند. شما هم می‌توانید در این کمپین ثبت‌نام کنید تا در المپیک زمستانی کره‌جنوبی مشعل‌دار ایران باشید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

برای شما هم جالب است؟ :  یک دقیقه سکوت و قرائت فاتحه قبل از دیدار ایران و ازبکستان

 

اخبار زیر را از دست ندهید:

امیدواریم از خواندن مطلب “بهرام رادان مشعل‌دار المپیک زمستانی «پیونگ چانگ»” لذت برده باشید.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
تبلیغات