خبرهای ویژه

» سینما » عکس ها اکران مردمى فیلم سینمایی غیرمجاز در پردیس ملت!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۱:۲۷

عکس ها اکران مردمى فیلم سینمایی غیرمجاز در پردیس ملت!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان عکس ها اکران مردمى فیلم سینمایی غیرمجاز در پردیس ملت! که در دسته مطالب مرتبط با سینما قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد. اکران مردمی فیلم سینمایی غیرمجاز میلاد کى مرام و لیلا […]

عکس ها اکران مردمى فیلم سینمایی غیرمجاز در پردیس ملت!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان عکس ها اکران مردمى فیلم سینمایی غیرمجاز در پردیس ملت! که در دسته مطالب مرتبط با سینما قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

اکران مردمی فیلم سینمایی غیرمجاز

میلاد کى مرام و لیلا زارع بازیگران فیلم سینمایی غیرمجاز ، جمعه شب ١٩ آبان ساعت ٢٠ با حضور در پردیس ملت در سانس هاى ٢١ و ٢٢ با مخاطبان به تماشاى «غیرمجاز» خواهند نشست. حسن یکتاپناه کارگردان و محمدحسین عامرى پویا تهیه کننده این اثر به همراه یاسمن معاوى و نگار جوکار از دیگر بازیگران این فیلم در این اکران حضور خواهند داشت.

میلاد کی‌مرام ، لیلا زارع ، یاسمن معاوی ، نگار جوکار با حضور پریوش نظریه و با هنرمندی لوون هفتوان بازیگران این فیلم هستند که هم اینک در سینما آزادی، پردیس کورش، پردیس مگامال ، پردیس زندگی، ارگ تجریش، اریکه ایرانیان، سینما سمرقند، ایران، مرکزى، پیروزى، پردیس چهارسو، سینما جوان، سپیده، عصر تازه، پردیس کیان، پردیس تماشا، پردیس راگا، سینما جی، اشراق و پردیس ملت اکران مى شود.

مراسم اکران مردمی فیلم سینمایی غیرمجاز

رسانه فیلمسازان به مدیریت حبیب اسماعیلى پخش این فیلم را بر عهده دارد.

به علاوه از طرف دیگر بخوانید :  نشست فیلم «فرزند خاک»

فیلم سینمایی «غیرمجاز» یک اثر دغدغه‌مند اجتماعی است که در اردیبهشت ماه ۹۴ فیلمبرداری آن به انتهای رسید و جریان آن روایتگر بخشى از زندگى دختر جوانی است که در پی یافتن نامزد خود به تهران می آید و در این راه با ناملایماتی روبه رو می شود که توقع آن را ندارد.

برای شما هم جالب است؟ :  «محمدرضا فروتن» رازهای زندگی و عکس ها“ محمدرضا فروتن ”

میلاد کی مرام در اکران مردمی فیلم غیرمجاز

فیلم سینمایی غیرمجاز

میلاد کی مرام در مراسم اکران مردمی فیلم غیرمجاز

فیلم سینمایی غیرمجاز

سلفی میلاد کی مرام در مراسم اکران مردمی فیلم غیرمجاز

فیلم سینمایی غیرمجاز

لیلا زارع در اکران مردمی فیلم غیرمجاز

فیلم سینمایی غیرمجاز

لیلا زارع در مراسم اکران مردمی فیلم غیرمجاز

سینما تیکت – آن رد

صمیمانه امیدواریم نوشته :عکس ها اکران مردمى فیلم سینمایی غیرمجاز در پردیس ملت!” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع


برچسب ها : , ,
دسته بندی : سینما