خبرهای ویژه

» رابطه و ازدواج » تپش قلب در بارداری چه دلایلی می تواند داشته باشد؟!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۲:۳۲

تپش قلب در بارداری چه دلایلی می تواند داشته باشد؟!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان تپش قلب در بارداری چه دلایلی می تواند داشته باشد؟! که در دسته مطالب مرتبط با زناشویی قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد. تپش قلب در دروان بارداری تپش قلب , اگر قلب‌تان […]

تپش قلب در بارداری چه دلایلی می تواند داشته باشد؟!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان تپش قلب در بارداری چه دلایلی می تواند داشته باشد؟! که در دسته مطالب مرتبط با زناشویی قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

تپش قلب در دروان بارداری

تپش قلب , اگر قلب‌تان ناگهان شروع به تپش شدید کرد نگران نشوید. تپشِ قلب در بارداری و به تبع آن خستگی و تنگی نفس امری طبیعی است؛ بدلیل آنکه شما تقریبا ۴۰ درصد خون بیشتری درمقایسه با دورانی که باردار نیستید در بدن‌تان دارید، که اکسیژن ضروری را به فرزندتان می‌رسانند.

دلیل تپش قلب در حاملگی

تپشِ قلب شما می‌تواند به دلیل دریافت بیش از اندازه‌ی کافئین باشد.

اگر اینگونه است، مصرف کافئین را از برنامه‌ی غذایی خود برداشته یا شدیدا کاهش دهید.
در عده ای موارد، تپشِ قلب می‌تواند علامت پرکاری تیروئید باشد.

دلیل های تپش قلب و تنگی نفس

مخصوصا اگر علائم دیگر تیروئید را در خود می بینید، خوب است در ملاقات بعدی با پزشک‌تان در این باره صحبت نمایید. در مواردی بسیار نادر، تپشِ قلب همرا با تنگی نفس می‌تواند علامت آریتمی قلبی (یک ناهنجاری در ضربان قلب) باشد. اگر تپش قلب شدید به همراه تنگی نفس غیرعادی دارید هرچه سریع‌تر با پزشک‌تان رابطه بگیرید.

به علاوه از طرف دیگر بخوانید :  قبل از بچه دار شدن این موارد را تجربه کنید

تنگی نفس در دوران بارداری می‌تواند به این دلیل باشد: در دوران بارداری با افزایش جنین، دیافراگم به سوی بالا حرکت می‌کند که این دلیل کم شدن حجم ریه و ایجاد تنگی نفس کمی می‌شود.

برای شما هم جالب است؟ :  ارزش بهداشت دهان و دندان در دوران بارداری!

مجله اینترنتی ستاره

صمیمانه امیدواریم نوشته :تپش قلب در بارداری چه دلایلی می تواند داشته باشد؟!” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع


برچسب ها : ,
دسته بندی : رابطه و ازدواج
تبلیغات