خبرهای ویژه

» ایرانگردی » دلنشین ترین و لذت بخش ترین مکانهای تفریح آبی در تهران

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۱:۴۷

دلنشین ترین و لذت بخش ترین مکانهای تفریح آبی در تهران

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان دلنشین ترین و لذت بخش ترین مکانهای تفریح آبی در تهران که در دسته مطالب مرتبط با ایرانگردی قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد. مکانهای تفریح آبی در تهران مکانهای تفریح آبی در […]

دلنشین ترین و لذت بخش ترین مکانهای تفریح آبی در تهران

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان دلنشین ترین و لذت بخش ترین مکانهای تفریح آبی در تهران که در دسته مطالب مرتبط با ایرانگردی قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

مکانهای تفریح آبی در تهران

مکانهای تفریح آبی در تهران , هیچ چیز در هوای گرم تابستان بهتر از یک ساحل خنک و تفریحات مهیج کننده آبی نیست. حتما با خودتان می‌گویید درست است با اینحال تهران و ساحل و ورزش‌های آبی؟ باید بگوییم که بسیاری از تهرانی‌ها هم شبیه شما بر این باورند که برای رسیدن به رودخانه و دریاچه و بازی‌های آبی باید ساعت‌ها طی طریق کنند با اینحال در حقیقت این‌طور نیست. در این نوشته شما را با اماکنی کمتر شناخته‌شده در تهران و اطراف آن آشنا می‌کنیم که برای رسیدن به آنها نیازی نیست حتما به خارج از پایتخت مسافرت کنید و سختی ترافیک را به دلیل چند ساعت تفریح به جان تهیه کنید.

دریاچه مصنوعی فشافویه

دریاچه ۷ هکتاری فشافویه، در منطقه حسن‌آباد شهر ری این امکان را به شما می‌دهد تا با کمترین هزینه از قابلیت ها بازی‌های آبی، در همین نزدیکی‌ها استفاده کنید. این مکان تفریحی اکنون هر روزه تا ۳۰۰ مراجعه‌کننده دارد که عمدتا برای ورزش‌های آبی مانند قایق‌های شاتل و دونات، بنانا و کایاک به آنجا می‌روند.
با این وجود اگر در روزهای تعطیل یا آخر هفته به فشافویه بروید،
تا هزار و ۵۰۰ نفر را میتوانید بشمرید که دنبال جت‌اسکی و اسکی روی آب و دیگر تفریحات آبی هستند.

برای شما هم جالب است؟ :  آشنایی با جزیره فارسی دورترین نقطه جغرافیایی ایران

مکانهای تفریح آبی در تهران

در این سری تفریحی ورزشی، غیر از تفریحات آبی اسم‌برده شده،ATV
(موتورهای چهار چرخ)، پیست اتومبیلرانی، پینت‌بال،
سوارکاری و تفریحات ورزشی و مهیجی از این گروه نیز می باشد.

نشانی: اتوبان تهران به سوی قم، کیلومتر ۱۸ بعد از عوارضی، کیلومتر ۵ بعد از زیرگذر اتوبان (خروجی رباط‌کریم) به سوی حسن‌آباد

اسنپ رفتینگ

قایق‌های رفتینگ ابتدا تنها برای تغییر مردم و حمل کالاهای مختلف مورد بهره برداری قرار می‌گرفت با این وجود ابتدا سال ۱۸۴۰ یک آمریکایی به اسم جان فرمونت، از تیوپ اتومبیل برای تولید قایق رفتینگ استفاده و برای بالا بردن مقاومت آن در مقابل سنگ‌های رودخانه و پاره شدن، آن را با پارچه برزنتی محصور کرد. پس از آن ابتدا قرن بیستم قایق‌های رفتینگ بادی با روکش pvc به شکل حال حاضر برای مصارف گردشگری مورد بهره برداری قرار گرفت و در جستجوی جذابیت‌های ورزشی و اقتصادی آن،
تورهای هیجان‌انگیزی در آب‌های خروشان راه‌اندازی شد.

مکانهای تفریح آبی در تهران

مکانهای تفریح آبی در تهران

رفتینگ در ایران ورزش و فعالیتی نوپا و تازه است و وجود رودخانه‌های خروشان دلیل شده، جمعیت علاقه‌مند به رفتینگ در کشورمان رو به گسترش بگذارد و تورهای مسافرتی همه‌ساله هزار نفر را برای رفتینگ به رودخانه‌های مختلف کشور ببرند. نزدیک‌ترین اسنپ رفتینگ به تهران، رفتینگ رودخانه خروشان کرج است. تورهای اسنپ‌رفتینگ ضمن سود‌گیری از کیفیت بالای اجرا و تیم مجرب و کارشناس، نازل‌ترین هزینه‌ها را به ارمغان آورده است.

تلفن رابطه برای رزرو تور:۰۲۱۴۶۰۴۵۱۹۰

دهکده آبی پارس

این پارک بزرگ‌ترین پارک آبی سرپوشیده در خاورمیانه است که با تازه ترین تکنولوژی روز دنیا و استانداردهای بین‌المللی در فضایی بالغ بر ۱۴ هزار مترمربع احداث شده. این سری ظرفیت پذیرش ۲ هزار نفر را به‌طور همزمان دارد که این تعداد در طول یک روز به حدود ۵ هزار نفر هم می‌رسد.
دهکده آبی پارس امکاناتی مانند سرسره‌های مهیج، چاله فضایی،
وسایل بازی ویژه کودکان، رودخانه وحشی، دریاچه مواج و… دارد .
دلیل می‌شود تجربه تازه ای کسب کنید و کنار خانواده یا دوستانتان خوش بگذرانید.

برای شما هم جالب است؟ :  مشهور ترین و اصلی ترین جاذبه ها و مکانهای دیدنی چالدران

مکانهای تفریح آبی در تهران

مکانهای تفریح آبی در تهران

نشانی: تهران، کیلومتر ۲۲ تهران-کرج، در مقابل ایستگاه مترو گرمدره، خیابان شهدا

تلفن: ۳۶۱ ۱۶ و ۳۶ ۱۰ ۶۴ ۱۴

دریاچه خلیج فارس

از لحاظ مکانی، دریاچه خلیج فارس تهران در شمال پارک جنگلی چیتگر قرار دارد.
جنوب دریاچه، آزادراه تهران-کرج است و شمال آن بزرگراه همت و غربش نیز بافت مسکونی شهرداری منطقه ۲۲ تهران قرار دارد. این دریاچه به مساحت ۱۴۰ هکتار، بزرگ‌ترین دریاچه مصنوعی ایران شمرده می‌شود. این منطقه در چند سال واپسین به سرعت افزایش کرده و قابلیت ها تفریحی و رفاهی متنوعی در آن برای علاقه‌مندان به تهران‌گردی و ورزش‌های آبی بوجود آمده است.

از بروزترین قابلیت ها این سری می‌توان به ساحل سنگی اشاره نمود که محیط جالب و نوستالژیکی برای شهروندان ممکن کرده تا قادر باشند بدون جوراب و کفش، روی این ساحل سنگی پرآب راه بروند و حال و هوایی جدید کنند. این ساحل سنگی در قسمت شمالی دریاچه مشاهده می‌شود و مردم قادر اند تا نزدیکی آب بروند. پارکینگ،
زمین بازی و رستوران‌های بزرگ و کوچک کنار دست‌فروش‌ها، بلالی‌ها و بستنی‌فروش‌ها،
از نمونه خدمات این سری است که کنار آب‌نمای موزیکال در دست حاضرین قرار دارد.

مکانهای تفریح آبی در تهران

مکانهای تفریح آبی در تهران

 

نشانی: مسیر شماره ۱: اتوبان همت غرب، شهید خرازی، خروجی دریاچه خلیج فارس
مسیر شماره ۲: اتوبان آزادگان شمالی، خروجی شهید خرازی، خروجی دریاچه شهدای خلیج فارس

سلامت

صمیمانه امیدواریم نوشته :دلنشین ترین و لذت بخش ترین مکانهای تفریح آبی در تهران” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : ایرانگردی