خبرهای ویژه

» حوادث » جزئیات دخترکشی پدر بی رحم در تهرانپارس مطرح شد +تصویر قاتل

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۵۲

جزئیات دخترکشی پدر بی رحم در تهرانپارس مطرح شد +تصویر قاتل

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان جزئیات دخترکشی پدر بی رحم در تهرانپارس مطرح شد +تصویر قاتل که در دسته مطالب مرتبط با حوادث قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد. دخترکشی پدر بی رحم در تهرانپارس دخترکشی پدر بی […]

جزئیات دخترکشی پدر بی رحم در تهرانپارس مطرح شد +تصویر قاتل

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان جزئیات دخترکشی پدر بی رحم در تهرانپارس مطرح شد +تصویر قاتل که در دسته مطالب مرتبط با حوادث قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

دخترکشی پدر بی رحم در تهرانپارس

دخترکشی پدر بی رحم در تهرانپارس ,ساعت۲۱:۵۰ شب گدشته ۲۰ شهریور ماه ، در پی مطرح مرکز فوریت های پلیسی
۱۱۰ فاتب مبنی وقوع یک درگیری خانوادگی در محدوده فلکه سوم تهرانپارس، فورا مأمورین کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس جهت بررسی مسئله
به محل اعزام شدند.

نحوه اطلاع از جنایت :

هنوز چند دقیقه ای از حضور مامورین در محل نگذشته بود که خانم جوانی با حالتی پریشان و مضطرب ، به مامورین اظهار داشت : برادر ۴۸ ساله ام بنام “شهرام ” دقایقی قبل با من رابطه گرفت و عنوان نمود : هر ۲ فرزند دخترش را به قتل رسانده است .

پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ :

با حضور مأمورین در محل جنایت هولناک و تأیید خبر ابتدایی مرگ دو دختر ، مسئله به قاضی کشیک ویژه قتل و پلیس آگاهی تهران بزرگ مطرح شد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با مسئله قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه هشتم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران ،
پرونده جهت بررسی ها و رسیدگی در دست اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

بررسی صحنه :

بررسی صحنه جنایت مبین آن داشت که عامل جنایت بنام شهرام ( ۴۸ ساله ) با ضربات متعدد جسم تیز دو دختر ۱۹ و ۲۴ ساله اش بنام های “سوگند”و سولماز”را از ناحیه گردن و سینه مورد ضرب و جرح قرار داده و آنها را به قتل رسانده است؛ به علاوه از طرف دیگر در بررسی ها بیشتر و بررسی های پلیسی معلوم شد قاتل بعد از ارتکاب جرم خود نیز با مصرف قرص اقدام به خودکشی کرده که فورا جسد بی جان وی از روش اورژانس به بیمارستان منتقل شده است .

برای شما هم جالب است؟ :  انتهای شوم تماس پنهانی دختر 27 ساله با شوهر خواهرش +تصویر

دخترکشی پدر بی رحم در تهرانپارس

انگیزه جنایت :

در بررسی دقیق تر صحنه جنایت ، کارآگاهان با دست نوشته ای از عامل جنایت مواجه شدند که در آن نوشته شده بود : ” به دلیل اختلافات شدید با همسرم و خانواده اش تصمیم گرفتم تا به زندگی خود و بچه هایم خاتمه دهم “.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با پخش این خبر مطرح کرد: به توجه به انتقال عامل جنایت به بیمارستان و انجام اعمال درمانی ، عامل جنایت نیز در داخل بیمارستان فوت نمود.

باشگاه خبرنگاران

صمیمانه امیدواریم نوشته :جزئیات دخترکشی پدر بی رحم در تهرانپارس مطرح شد +تصویر قاتل” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع


برچسب ها : , ,
دسته بندی : حوادث
تبلیغات