خبرهای ویژه

» رابطه و ازدواج » هشدار فشار وارد کردن جنین به شکم در بارداری چیست؟!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۱:۵۳

هشدار فشار وارد کردن جنین به شکم در بارداری چیست؟!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان هشدار فشار وارد کردن جنین به شکم در بارداری چیست؟! که در دسته مطالب مرتبط با زناشویی قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد. هشدار فشار وارد کردن جنین به شکم هشدار فشار وارد […]

هشدار فشار وارد کردن جنین به شکم در بارداری چیست؟!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان هشدار فشار وارد کردن جنین به شکم در بارداری چیست؟! که در دسته مطالب مرتبط با زناشویی قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

هشدار فشار وارد کردن جنین به شکم

هشدار فشار وارد کردن جنین به شکم , پرسش مخاطب: ۳۷ ساله هستم و پنج ماه و نیم از بارداری دومم می گذرد. بیشتر مواقع فشار جنینم را پایین شکمم احساس کرده و درد دارم. در ضمن گفتند طول رحمم در ۲۲ هفتگی ۳۹ میل است .
آیا خطری من و جنین را تهدید می کند؟

فشار وارد کردن جنین به شکم

جواب دکتر نادر حشمتی، کارشناس زنان و زایمان:

طول سرویکس تان آن وقت موقعیت خوبی داشته است. با اینحال امکان دارد یک دفعه به دلیل درد یا انقباض کاهش یافته باشد. مضاف بر اینکه از لحاظ ما هر نوع دردی که در بارداری بوجود بیاید، غیر طبیعی شمرده می شود تا وقتی که با انجام تست های ضروری و معاینه، خلاف آن ثابت شود.
در باب این دردها این سوالات مطرح می شود که آیا بچه پایین است؟

آیا طول دهانه رحم کاهش یافته است؟
پزشک شما ابتدا باید طول دهانه رحم تان را بررسی کند و ببیند در چه وضعیتی است؟ آیا رحم سفت است؟ بچه سر جایش بوده یا پایین تر رفته است؟
اگر بخواهیم جمع بندی کنیم خانم بارداری که احساس درد در پایین شکم خود دارد، حتما باید معاینه شود.

نی‌ نی‌ بان

صمیمانه امیدواریم نوشته :هشدار فشار وارد کردن جنین به شکم در بارداری چیست؟!” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

برای شما هم جالب است؟ :  رابطه اختلاف سطح تحصیلات و ازدواج موفق!

برچسب ها : ,
دسته بندی : رابطه و ازدواج
تبلیغات