خبرهای ویژه

» جالبترین ها » خواستگاری باورنکردنی یک پسر از دختر مورد توجه اش در موزه!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۳

خواستگاری باورنکردنی یک پسر از دختر مورد توجه اش در موزه!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان خواستگاری باورنکردنی یک پسر از دختر مورد توجه اش در موزه! که در دسته مطالب مرتبط با جالبترین ها قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد. خواستگاری باورنکردنی در موزه خواستگاری باورنکردنی در موزه […]

خواستگاری باورنکردنی یک پسر از دختر مورد توجه اش در موزه!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان خواستگاری باورنکردنی یک پسر از دختر مورد توجه اش در موزه! که در دسته مطالب مرتبط با جالبترین ها قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

خواستگاری باورنکردنی در موزه

خواستگاری باورنکردنی در موزه , توصیه ازدواج یکی از سخت‌ترین و پر استرس‌ترین درخواست هایی است که یک شخص مطرح می‌کند، حتی اگر بداند جواب شخص مورد نظرش مثبت است؛ و اگر این مسئله به اندازه کافی برای شما علاقه مندان مساله برانگیز نیست، عده ای مردم شجاع برنامه‌های دقیق
و غیرمعمولی را برای برنامه درخواستشان در نظر می‌گیرند که خلاف قانون های است.

یکی از مصرف کنندگان ردیت به اسم کریس یکی از این مردم است.
ایشان نه فقط با خواستگاری باورنکردنی خود نامزد حال حاضر اش را شگفت زده کرد حتی شاهکارش باعث شد از موزه هنر متروپولیتن در نیویورک بیرون انداخته شود.

ایشان چند هفته روی این مسئله تلاش نموده بود و یکی از جالب‌ترین فرضیه‌های خواستگاری را اجرا کرد که تا این لحظه دیده ایم. ایشان از مادر مریبث خواست یک
پیراهن قرمز با خال‌های سفید برایش بخرد و مریبث را متقاعد کرد که آن روز همان پیراهن را بپوشد.

خواستگاری باورنکردنی در موزه هنر متروپولیتن

با اینکه این درخواست عجیبی به نظر نمیرسد، با اینحال این لباس پیشتر موضوع نقش مهمی بازی کرد.
همان شکلی که که آن‌ها در موزه راه می‌رفتند نتیجا به اتاق نقاشی‌های پیکاسو (نقاش مورد توجه مریبث) رسیدند. به اشتراک همه کارهای رنگی پیکاسو، اثری وجود داشت که در اختیار به ایشان نبود، این اثر به وسیله کریس کشیده شده بود که صحنه دقیق خواستگاری ایشان از مریبث با همان پیراهن قرمز خال خالی را نشان می‌داد.
مریبث با دیدن این نقاشی شروع به گریه کرد و به اشتراک اشک هایش جواب مثبت داد.

برای شما هم جالب است؟ :  کشیدن نقاشی با بهره برداری از نفت خام به وسیله هنرمند بلاروسی!

کل این مراسم در دوربین پسرعموی کریس ضبط می‌شد که تمام مدت غیر علنی از آن‌ها فیلم می‌گرفت. با این وجود این لحظه برای هر دوی آن‌ها شیرین بود، با اینحال برای موزه خوشایند نبود. به محض اینکه کار کریس به انتهای رسید مامور موزه از ایشان خواست نقاشی اش را از روی دیوار بردارد و آنجا را ترک کند.

خواستگاری کردن در موزه متروپولیتن

 

خواستگاری در موزه هنر متروپولیتن

 

خواستگاری عجیب در موزه

خواستگاری در نیویورک

 

خواستگاری عجیب در موزه

خواستگاری باورنکردنی در موزه

برترین ها

صمیمانه امیدواریم نوشته :خواستگاری باورنکردنی یک پسر از دختر مورد توجه اش در موزه!” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : جالبترین ها
تبلیغات