خبرهای ویژه

» رابطه و ازدواج » در مقابل خیانت کردن همسر به چه نحو باید رفتار کرد؟!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۲:۲۳

در مقابل خیانت کردن همسر به چه نحو باید رفتار کرد؟!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان در مقابل خیانت کردن همسر به چه نحو باید رفتار کرد؟! که در دسته مطالب مرتبط با زناشویی قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد. نحوه جلوگیری از خیانت کردن همسر خیانت کردن همسر […]

در مقابل خیانت کردن همسر به چه نحو باید رفتار کرد؟!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان در مقابل خیانت کردن همسر به چه نحو باید رفتار کرد؟! که در دسته مطالب مرتبط با زناشویی قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

نحوه جلوگیری از خیانت کردن همسر

خیانت کردن همسر , نخستین مسیری که انتخاب می کنید رفتن به دادگاه طلاق است. با اینحال مطمئنا بهترین مسیر یا انتخاب در چنین شرایطی نیست. آمارها دارای اختلاف هستند با اینحال بررسی ها نشان میدهند که بیشتر ازدواج ها تلاش می کنند که از این خیانت نجات بیابند.

خیانت کردن همسر در زندگی مشترک

بیشتر روانشناس ها زوج ها را از جدایی فوری منع می کنند.

کارهایی که باید در چنین شرایطی انجام دهید موارد پایین هستند:

گام اول: پیش از هرچیز از انتهای رسیدن رابطه ای که با فرد دیگری داشته مطمئن شوید

نخستین کاری که باید انجام دهید این است که بفهمید آیا همسرتان علاقه دارد این رابطه را تمام کند یا نه. فردی که با همسرتان در تماس بوده دیگر نباید در زندگی شما باشد. ممکن است برای این کار ضروری باشد همسرتان شغلش را عوض کند یا در شهر دیگری زندگی کنید. اگر همسرتان راضی به این کارها شود مطمئن می شوید که ۱۰۰ درصد تعهدش را جدی گرفته است.
بعد از این که از تعهد ایشان مطمئن شدید لحظه این رسیده که مشاهده نمائید کجای کار اشتباه بود و چرا؟

نحوه رفتار با خیانت کردن همسر

گام دوم: پیرامون مشکلی که پیش آمد صحبت کنید

برای شما هم جالب است؟ :  علاقه مردان به پنهان کاری از همسران خود در چه مواردی می باشد؟!

زمانی را برای صحبت کردن پیرامون سخت پیش آمده تعیین کنید.
خوب است زمانش همان روزی نباشد که متوجه این مسئله شده اید.
حداقل ۵ روز آن را به تعویق بیندازید نه بیشتر. وقتی که هر دو از لحاظ ذهنی آمادگی کافی برای صحبت کردن پیرامون چنین مسائلی داشته باشید. فردی که خیانت کرده باید تکمیل جواب دادن به هر سوالی باشد تا تمام شک و شبهه ها از بین برود. در اصل باید سخت را ریشه یابی کنید و بفهمید دلیل اصلی این موضوع چه چیزی بوده است. ریشه سخت این است که بدانید چرا و چه چیزی دلیل شده بین شما و همسرتان فاصله بیفتد. سخت از چه زمانی شروع شده است؟
آیا هر دو متوجه ایجاد این فاصله شده بودید؟

جواب دادن به این سوالات بسیار مهم و بحرانی است.

به علاوه از طرف دیگر بخوانید :  ۳ اشتباه بزرگ و خانمان سوز در ازدواج که باید بدانید

گام سوم: از حرفه ای ها کمک بگیرید

خیانت مشکلی جدی است که زوج ها فارغ از همه چیز قادر نیستند آن را حل کنند.
اگر قصد دارید ازدواج سالمی داشته باشید از مشاوره های ازدواج کمک بگیرید.
ارزش مراجعه به مشاور کمتر از دندانپزشک نیست.

نیت شما این است که سخت را حل کنید با اینحال اگر درست این کار را نجام ندهید آسیب بیشتری به رابطه خواهید رساند. یکسری مشکلات زناشویی ریشه ای می باشد که یا با گذر لحظه واضح می شود یا به وسیله فردی که از بیرون به رابطه نگاه می کند.

خیانت کردن همسر در زندگی زناشویی

گام چهارم: رابطه بهتر و صمیمی تری بسازید

برای شما هم جالب است؟ :  روشهایی برای سبک زندگی سالم برای داشتن آرامش در زندگی مشترک!

بعد از این که تمام صحبت ها را کردید و توافق کردید که سخت را به کلی فراموش کنید لحظه بهتر کردن رابطه رسیده است.این کار پیش از هرچیز ممکن است بعد از این همه گفتگوهای سنگین زیاد راحت نباشد با اینحال خوب است به هر میزان زودتر سلامت را به رابطه خود بازگردانید. وقتی لحظه بیشتری را با هم بگذرانید یا هر کاری که رابطه شما را بسازد. پیاده روی کنید، سفر بروید، شام به رستوران بروید یا جایی که در نخستین دیدار با هم آشنا شدید.

اگر هیچ کدام از این گام ها اثری نداشت از ایشان جدا شوید. بیشتر زوج ها بعد از انجام این مراحل مشکلشان حل می شود و مجددا همه چیز به حالت عادی برمی گردد. با اینحال گاهی اوقات زخم ها به قدری عمیق هستند که درمان آن ها غیرممکن است و هیچ کدام از دو طرف تمایلی به حل سخت ندارند.

اگر نمی توانید با خیانتی که به شما شده کنار بیایید و آن را فراموش کنید عقب نشینی کنید و با خودتان ارزیابی کنید که آیا همسرتان باز هم می خواهد از احساس شما سواستفاده کرده و فریبتان دهد یا این که تصمیم گرفته است سخت را حل کند؟ اگر به دروغ ها و پنهان کاری های همیشگی اش ادامه داد و شدت آسیب ها به قدری است که نمی توان آن ها را درمان کرد خوب است از آن رابطه بیرون بروید.

بدونیم

صمیمانه امیدواریم نوشته :در مقابل خیانت کردن همسر به چه نحو باید رفتار کرد؟!” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

برای شما هم جالب است؟ :  یبوست مادر در بارداری چه اثراتی روی جنین دارد؟!

برچسب ها : ,
دسته بندی : رابطه و ازدواج
تبلیغات