خبرهای ویژه

» زیبایی » راز داشتن موهای بلند و پرپشت را بدانید!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۶

راز داشتن موهای بلند و پرپشت را بدانید!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان راز داشتن موهای بلند و پرپشت را بدانید! که در دسته مطالب مرتبط با زیبایی و آرایش قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد. راز داشتن موهای پرپشت راز داشتن موهای پرپشت , داشتن […]

راز داشتن موهای بلند و پرپشت را بدانید!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان راز داشتن موهای بلند و پرپشت را بدانید! که در دسته مطالب مرتبط با زیبایی و آرایش قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

راز داشتن موهای پرپشت

راز داشتن موهای پرپشت , داشتن موهای پرپپشت و دلچسب می تواند زیبایی چهره شما را چند برابر کند. اگر شما هم جزء آن گروه از مردم هستید که در آرزوی داشتن موهای پرپشت به سر می برید، در این نوشته با ما همراه باشید.

ما شما را با مواد غذایی آشنا خواهیم کرد که نقش موثری در پرپشت شدن موهای شما دارد.

با توجه به بررسی ها صورت گرفته، پوست سر انسان با مساحتی برابر با ۵۰۰ سانتی‌متر مربع، حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار گرافت ( واحد شمارش مو که از چند تار مو تشکیل شده و از ریشه با هم در ارتباطند ) را در خود جای داده که هر واحد از این مساحت، شامل حدود ۲۰۰ گرافت، است.

داشتن موهای پرپشت

تار موها بسته به سیستم بدنی و تغذیه مردم، در ماه حدود ۰,۶ تا ۱ سانتی‌متر افزایش دارند که بر طبق گفته کارشناسان پوست و مو با رعایت عده ای نکات و گنجاندن چند نوع ماده غذایی بخصوص در رژیم غذایی هر روزه، افزایش آنها گسترش خوبی پیدا خواهد نمود.

موادی مانند :
ماست یونانی، ماهی سالمون، اسفناج، برشتوک غنی شده با آهن، دارچین، سبزیجات،
مرغ، گوجه فرنگی و تخم مرغ به سلامت موهای شما کمک خواهد نمود.

میزان

صمیمانه امیدواریم نوشته :راز داشتن موهای بلند و پرپشت را بدانید!” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

برای شما هم جالب است؟ :  شیوه درست و اصولی شستن صورت!

برچسب ها : ,
دسته بندی : زیبایی
تبلیغات