خبرهای ویژه

» زیبایی » راههای لاغر شدن صورت برای گسترش جذابیت!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۵:۵۷

راههای لاغر شدن صورت برای گسترش جذابیت!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان راههای لاغر شدن صورت برای گسترش جذابیت! که در دسته مطالب مرتبط با زیبایی و آرایش قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد. راههای لاغر شدن صورت راههای لاغر شدن صورت , راههای چاق […]

راههای لاغر شدن صورت برای گسترش جذابیت!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان راههای لاغر شدن صورت برای گسترش جذابیت! که در دسته مطالب مرتبط با زیبایی و آرایش قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

راههای لاغر شدن صورت

راههای لاغر شدن صورت , راههای چاق شدن صورت را قبلاً بررسی کرده بودیم و در صورت نیاز میتوان از آنها استفاده کرد؛ گاهی اوقات صورتمان آنقدر چاق است که علاقه داریم مقداری لاغرتر دیده شود تحت این شرایط راه حل چیست؟

راههای لاغر شدن صورت

اگر دوست دارید صورت خود را لاغرتر کنید باید بدانید که تنها نیستید.
از جهت فنی نمی توان تنها وزن یک بخش از بدن را کم کرد.

کم کردن وزن به طرز همزمان در تمامی بخش های بدن اتفاق می افتد. با اینحال، خبر خوب اینکه مراحلی می باشد که به کمک آن ها قادر اید صورت لاغرتری داشته باشید.
در این مقاله همراه ما باشید تا این مراحل را با هم مرور کنیم.

کاهش وزن صورت شما را لاغرتر نشان می دهد:

اگر اضافه وزن دارید یا چاق هستید قادر اید صورت خود را با کاهش وزن لاغرتر نشان دهید.
معمولا چربی زیادی اول از صورت ناپدید می شود. اگر چربی زیادی در بدن دارید قادر اید تمریناتی برای سوزاندن این چربی انجام دهید. پیروی از رژیم غذایی کم چرب و سالم و داشتن تمرینات ایروبیک نیز به کاهش وزن کمک فراوانی خواهد نمود.

مصرف نمک و قند خود را کاهش دهید:

بیشتر کارشناسان بر این باورند که گسترش وزن در صورت نتیجه احتباس آب است.
شکرهای تصفیه شده و نمک در رژیم غذایی دلیل احتباس آب در بدن می شود و دلیل می گردد صورت شما ظاهر چاق تری داشته باشد. با کم کردن مصرف نمک و شکر قادر اید صورت خود را لاغرتر نشان دهید. مصرف رژیم غذایی کم چرب و کم نمک و پر از گوشت بدون چربی، میوه، سبزیجات و غلات سبوس دار کمک فراوانی به شما خواهد نمود.

برای شما هم جالب است؟ :  بروزترین دیزاین های ناخن 2017 را مشاهده نمائید!
آب فراوانی بنوشید:

اگر آب کافی نمی نوشید، امکان دارد بیشتر از دیگر مردم با احتباس آب مواجه شوید.
از آنجایی که بدن فکر می کند آب کافی نیست، شروع به احتباس آن می کند.

بیشتر این آب احتباس شده در صورت جمع می شود و دلیل ایجاد پف پایین چشم و گونه ها می گردد. برای ممانعت از احتباس آب در بدن، هر روزه ۶۴ اونس آب بنوشید. اگر در نوشیدن این حجم از آب سخت دارید قادر اید از میوه ها و سبزیجات سود ببرید.
میوه ها و سبزیجات حاوی آب هستند.
به علاوه از طرف دیگر این مواد در برگیرنده ویتامین ها و مواد معدنی می باشند که برای سلامتی بدن بینهایت سودمند است. فیبر موجود در میوه ها و سبزیجات به احساس سیری بیشتر کمک می کند و کاهش وزن را اسانتر می سازد.

داروهای خود را ﺗﺠﺰﻳﻪ و ﺗﺤﻠﻴﻞ کنید:

بیشتر داروهای تجویزی و بدون ورژن می توانند به احتباس آب در صورت منجر شوند.
اگر قصد دارید صورت لاغرتری داشته باشید بهره برداری از داروهای بدون ورژن را کمتر کنید یا آن ها را مصرف نکنید. اگر داروهای تجویزی مصرف می کنید در باب آیتم‌های دیگری که دلیل احتباس آب و پف شدن صورت نمی شود با پزشک صحبت نمایید.
با این وجود باید هر دارویی که پزشک تجویز می کند را مصرف کنید حتی اگر دلیل احتباس آب میشود.

از مصرف الکل خودداری کنید:

الکل نیز یکی از مقصرهای اصلی چاقی صورت است. الکل دلیل از دست رفتن آب بدن می شود و بالاخره احتباس آب در صورت را ایجاد می کند. به علاوه از طرف دیگر الکل در برگیرنده کالری های خالی فراوانی است.
به همین خاطر اگر تصمیم گرفته اید صورت لاغرتری داشته باشید خوب است مصرف الکل را کنار بگذارید.

برای شما هم جالب است؟ :  گام های طلایی برای داشتن پوستی درخشان و صاف!
تمرینات تحمل وزن انجام دهید:

تمرینات قدرتی تحمل وزن می توانند تراکم عضلات را گسترش دهند.
این نوع تمرینات متابولیسم را گسترش می دهند از آنجاییکه این مسئله بدین معنی است که عضلات شما به انرژی بیشتری برای عملکرد خود نیاز دارد. تمرینان قدرتی به کاهش وزن کمک می کنند. این نوع تمرینات عضلات صورت را تقویت می کنند حتی اگر به طرز مستقیم با این عضلات درگیر نباشند.

مجله سلامت

صمیمانه امیدواریم نوشته :راههای لاغر شدن صورت برای گسترش جذابیت!” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع


برچسب ها : ,
دسته بندی : زیبایی
تبلیغات