خبرهای ویژه

» جالبترین ها » زیباترین گلهای رز در جهان که نماد عشق و دوستی هستند!(۲)

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۴:۲۲

زیباترین گلهای رز در جهان که نماد عشق و دوستی هستند!(۲)

با توجه به گزارشی که در سایتهای اینترنتی منتشر شده بود مطلبی با عنوان زیباترین گلهای رز در جهان که نماد عشق و دوستی هستند!(۲) مورد توجه ما قرار گرفت که در ادامه برای شما این مطلب را می آوریم. مطالبی از این دست در بخش جالبترین ها آن رد موجود است که شما رابه خواندن آن دسته دعوت میکنیم. […]

زیباترین گلهای رز در جهان که نماد عشق و دوستی هستند!(۲)

با توجه به گزارشی که در سایتهای اینترنتی منتشر شده بود مطلبی با عنوان زیباترین گلهای رز در جهان که نماد عشق و دوستی هستند!(۲) مورد توجه ما قرار گرفت که در ادامه برای شما این مطلب را می آوریم. مطالبی از این دست در بخش جالبترین ها آن رد موجود است که شما رابه خواندن آن دسته دعوت میکنیم.

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان زیباترین گلهای رز در جهان که نماد عشق و دوستی هستند!(۲) که در دسته مطالب مرتبط با جالبترین ها قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

زیباترین گلهای رز

زیباترین گلهای رز , در طول تاریخ هیچ گلی به اندازه رز مورد استقبال قرار نگرفته است. آن‌ها برای همه مردم جهان نماد عشق ، قدردانی، سپاسگزاری، معنویت، دوستی، شادی و سلامتی هستند.

رزها با برانگیختن حال و هوا و احساسات ما قادر اند تفاوت مثبتی در زندگی ما ایجاد کنند.

۵ – رز ویکتور هوگو

رز ویکتور هوگو جزء زیباترین رزهای قرمز جهان است و گل‌های قرمز تیره بزرگی با ۲۵ – ۳۰ گلبرگ تولید می‌کند. بوی قوی نمونه دیگری از خصوصیت‌های محشر این رز است؛ از اینرو رز ویکتور هوگو انتخاب خوبی برای دسته گل و گلدان است. رز ویکتور هوگو تا یک متر افزایش می‌کند و به آفتاب کامل نیاز دارد. هرس کردن یکی از الزامات این گیاه در زمستان و بهار است. گلدهی این گیاه در بهار شروع می‌شود و تا پاییز بار‌ها تکرار می‌شود.

رز ویکتور هوگو

۴ – رز راپسودی در آبی (Rhapsody In Blue)

برای شما هم جالب است؟ :  یافتن یک شی عجیب بر روی سیاره مریخ!

راپسودی یک گل رنگارنگ دلچسب با سایه‌های بنفش و ارغوانی و آبی است.
این گل‌های دلچسب ابتدا بطور کلی آبی رنگ هستند سپس به تدریج سایه‌های آبی خاکستری می‌گیرند.
آن‌ها تحت نام شاخه گل بسیار خوب هستند.
برای کاشت این گل رز باید جایی را انتخاب کنید که دما و آفتاب گیری متوسط داشته باشد. این گیاه تا ۱.۲ متر افزایش می‌کند. گل‌های رنگی در تمامی فصل تابستان ظاهر خواهند شد.

زیباترین گلهای رز

رز راپسودی در آبی (Rhapsody In Blue)

عکس ها زیباترین گلهای رز

۳- رز مدال طلا (Gold Medal)

همان شکلی که که از نامش پیداست، رز مدال طلا گل‌های بزرگ و طلایی درخشان دارد که هر کدامشان ۳۰ – ۴۰ گلبرگ دارد. رنگ طلایی این گل در دمای متوسط بیشتر می‌شود. رایحه میوه‌ای شدید این گل، آن را یکی از بهترین رز‌ها می‌کند. رز مدال طلا یک بوته راست و حدودا بدون خار است که ارتفاعش به ۹۰ سانتیمتر می‌رسد. این گیاه به آفتاب کامل نیاز دارد و باید در بهار و زمستان هرس شود. گل‌های این گیاه از بهار تا تابستان شکوفا می‌شوند.

زیباترین گلهای رز

رز مدال طلا

۲ – رز بلک باکارا (Black Baccara)

به علاوه از طرف دیگر بخوانید :  تاکسی های لاک پشتی خاص در ژاپن!

بلک باکارا در نگاه اول مشابه یک گل رز سیاه بزرگ است. با اینحال درواقع رز سیاه نیست و بافت مخملی منحصربفرد گلبرگ‌های آن مشابهت فراوانی به رنگ سیاه دارد. رنگ تیره بلک باکارا به اشتراک دوستداران رز مشهور است. هر یک از گل‌های این رز ۱۰ سانتیمتر قطر و ۴۵ گلبرگ دارند. رز بلک باکارا به آفتاب زیاد و خاک خشک نیاز دارد. گل‌های مخملی درخشان این گیاه از بهار تا پاییز شکوفا می‌شوند.

زیباترین گلهای رز

رز بلک باکارا

۱ – رز دابل دیلایت (Double Delight)

برای شما هم جالب است؟ :  جزیره ای کوچک در دریای آدریاتیک که مشابه اثر انگشت است!

گل دابل دیلایت واقعا یکی از شگفت انگیزترین رزهای جهان است که زیبایی و رایحه آن مشهور است.
این گیاه محشر گل‌های بزرگ کرم رنگ با لبه‌های قرمز و ۳۰ – ۳۵ گلبرگ دارد. به علاوه از طرف دیگر رز دابل دیلایت بوی تند شدیدی تولید می‌کند. برای پرورش یک رز دابل دیلایت خوش رنگ و دلچسب به آفتاب فراوانی نیاز دارید. این گیاه تا ۱.۵ متر افزایش می‌کند. هرس کردن در بهار نمونه دیگری از کارهای مهمی است که باید برای این رز انجام دهید. گل‌های بزرگ، رنگارنگ و جالب توجه این رز در بهار تا پاییز ظاهر می‌شوند.

زیباترین گلهای رز

برترین ها

صمیمانه امیدواریم نوشته :زیباترین گلهای رز در جهان که نماد عشق و دوستی هستند!(۲)” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

تمایلی دارید مطلب زیباترین گلهای رز در جهان که نماد عشق و دوستی هستند!(۲) را برای دوستان خود ارسال کنید؟ یا نظری در مورد آن دارید؟ با ما در میان بگذارید.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : جالبترین ها