خبرهای ویژه

» جالبترین ها » سجاده نماز یک مادربزرگ مرحومه سوژه مصرف کنندگان شد!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۸:۰۹

سجاده نماز یک مادربزرگ مرحومه سوژه مصرف کنندگان شد!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان سجاده نماز یک مادربزرگ مرحومه سوژه مصرف کنندگان شد! که در دسته مطالب مرتبط با جالبترین ها قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد. سجاده نماز مادربزرگ سجاده نماز , کاربری از یک کشور […]

سجاده نماز یک مادربزرگ مرحومه سوژه مصرف کنندگان شد!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان سجاده نماز یک مادربزرگ مرحومه سوژه مصرف کنندگان شد! که در دسته مطالب مرتبط با جالبترین ها قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

سجاده نماز مادربزرگ

سجاده نماز , کاربری از یک کشور عرب زبان که اشاره ای به اسم ایشان و محل زندگی‌ اش نشده است ، تصویری از سجاده مادربزرگ مرحومه اش را در صفحه اجتماعی خود پخش کرد که بسیار برای مصرف کنندگان محیط مجازی جالب و دیدنی بود.

در این تصویر سجاده ای را می بینم که بر اثر سجده های فراوان و عبادت های زیاد این پیرزن ، قسمت هایی از آن نخ نما شده و از بین رفته است. مصرف کنندگان محیط مجازی با مشاهده این تصویر تحت تاثر قرار دریافت کردند ،
و برای شادی روح این پیرزن از خداوند طلب آمرزش و مغفرت کردند.

تصویر سجاده نماز یک مادربزرگ

سجده های فراوان یک مادربزرگ بر روی یک سجاده

باشگاه خبرنگاران جوان

 

به علاوه از طرف دیگر بخوانید :  مراقبت از خود زمان بهره برداری از ابزار‌های خودپرداز!

صمیمانه امیدواریم نوشته :سجاده نماز یک مادربزرگ مرحومه سوژه مصرف کنندگان شد!” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

برای شما هم جالب است؟ :  باغ وحشی بی مانند با اسم zootopia در حال تولید در دانمارک!

برچسب ها : , , ,
دسته بندی : جالبترین ها