خبرهای ویژه

» زیبایی » عوارض تاتو کردن لب ها چیست؟!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۰

عوارض تاتو کردن لب ها چیست؟!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان عوارض تاتو کردن لب ها چیست؟! که در دسته مطالب مرتبط با زیبایی و آرایش قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد. عوارض تاتو کردن لب ها عوارض تاتو کردن لب ها , یک […]

عوارض تاتو کردن لب ها چیست؟!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان عوارض تاتو کردن لب ها چیست؟! که در دسته مطالب مرتبط با زیبایی و آرایش قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

عوارض تاتو کردن لب ها

عوارض تاتو کردن لب ها , یک پزشک عمومی با بیان اینکه پدیده تاتو طی سال‌های واپسین تغییر ماهیت داده است در خصوص عوارض این پدیده توضیحاتی را عرضه کرد. عباسی پزشک عمومی اظهار داشت: در قبلی تاتو برای نشان دادن تمایلات مذهبی و یا فرقه‌ای فرد انجام می‌شد با اینحال امروزه از تاتو برای این کار کمتر استفاده می‌شود با گذشت لحظه این پدیده با تغییراتی مواجه شده است مردم در جهت زیبایی اقدام به تاتوی روی خط لب ، تاتوی خط چشم و تاتوی ابرو می‌کنند.

 

هشدار و عوارض تاتو کردن لب ها

وی اضافه کرد: باید توجه داشت که انجام این کار از عوارضی دارا است که در کمال تاسف بسیاری از مردم جامعه بدون توجه به به مضرات آن اقدام به این کار می‌کنند.

عباسی تصریح کرد:
حس پشیمانی فرد بعد از انجام تاتو از برنامه بوجود آمده و ماندگاری آن برای در بیشتر مواقع یکی از معضلاتی است که مردم بعد از انجام تاتو با آن مواجه می‌شوند.

این پزشک عمومی با بیان اینکه آلرژی نمونه دیگری از عوارض این پدیده است گفت:
قرمزی و خارش پوست که فورا بعد از انجام تاتو ایجاد می‌شود و یا حتی امکان دارد
سالها بعد ایجاد شود از نمونه عوارض این پدیده بشمار می‌رود.

به علاوه از طرف دیگر بخوانید :  آشنایی با داروی ضدپیری پوست صورت!

خطرات و عوارض تاتو کردن لب ها

وی اضافه کرد:
عفونت نمونه دیگری از عوارض خطرناک تاتو است به‌طوری که اگر تاتو در محیطی غیر استریل و با وسایل غیر بهداشتی انجام شود می‌تواند بیماری‌های عفونی و انتقال آن را در پی داشته باشد، که از نمونه این بیماری‌ها می‌توان بیماری خطرناک ایدز که از روش ویروس HIV منتقل می شود را اسم برد.

برای شما هم جالب است؟ :  نحوه از بین بردن موهای زائد بدن با بهره برداری از لیزر

عباسی در خصوص تاتوی لب شرح داد:
لب بافت حساسی است و احتمال بروز آلرژی در این بافت بیشتر بوده و علاوه براین به دلیل بهره برداری از رنگ قرمز احتمال بروز آلرژی در این بافت گسترش می یابد.

این پزشک زیبایی با بیان اینکه امروزه در اکثر آرایشگاه‌ها تاتو را انجام می‌دهند گفت:
به‌طور کلی تاتو یک پروسیجر آسیب زا به پوست و بدن بوده و تحریک کننده است
و به‌صورت کلی پزشکان آن را تایید نمی‌کنند حال اگر این امر در اوضاع غیر استریل
و آلوده هم انجام شود عوارض بیشتری بهمراه دارد.

تاتو در سال‌های واپسین به‌صورت چشم‌گیری در بین جوانان و بانوان رواج یافته است و بسیاری از این مردم بدون توجه به عوارض جبران ناپذیر این پدیده اقدام به انجام آن می‌کنند.

سلامانه

صمیمانه امیدواریم نوشته :عوارض تاتو کردن لب ها چیست؟!” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع


برچسب ها : ,
دسته بندی : زیبایی