خبرهای ویژه

» عکس بازیگرن » عیادت وزیر بهداشت و ده‌نمکی از حبیب‌الله کاسه‌ساز+تصویر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۸:۰۳

عیادت وزیر بهداشت و ده‌نمکی از حبیب‌الله کاسه‌ساز+تصویر

در این بخش نوشته ای داریم با اسم “عیادت وزیر بهداشت و ده‌نمکی از حبیب‌الله کاسه‌ساز+تصویر” که خوب دستبه بندی هنرمندان میباشد. پیشتر به این نوشته میپردازیم. آن رد: سید حسن هاشمی، وزیر بهداشتهمراه مسعود ده‌نمکی با حضور در بیمارستان از حیب الله کاسه ساز تهیه کننده سینمای دفاع مقدس عیادت کرد. سید حسن هاشمی […]

عیادت وزیر بهداشت و ده‌نمکی از حبیب‌الله کاسه‌ساز+تصویر

در این بخش نوشته ای داریم با اسم “عیادت وزیر بهداشت و ده‌نمکی از حبیب‌الله کاسه‌ساز+تصویر” که خوب دستبه بندی هنرمندان میباشد. پیشتر به این نوشته میپردازیم.
آن رد: سید حسن هاشمی، وزیر بهداشتهمراه مسعود ده‌نمکی با حضور در بیمارستان از حیب الله کاسه ساز تهیه کننده سینمای دفاع مقدس عیادت کرد.

سید حسن هاشمی وزیر بهداشت بهمراه مسعود ده‌نمکی کارگردان سینما، شب قبلی با حضور در بیمارستان محل بستری حبیب الله کاسه‌ساز، از این تهیه کننده سینمای دفاع مقدس، عیادت کرد.

در این دیدار، جمعی از هنرمندان سینمای دفاع مقدس از نمونه سید ضیاء هاشمی مدیرعامل جامعه صنفی تهیه‌کنندگان حضور داشتند..برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

:

امیدواریم از خواندن نوشته “عیادت وزیر بهداشت و ده‌نمکی از حبیب‌الله کاسه‌ساز+تصویر” استفاده کرده باشید. ودر صورت علاقه مندی این خبر را برای دوستان خود نیز بفرستید.

برای شما هم جالب است؟ :  جشن تولد برای خانم بازیگر در برنامه خندوانه + تصویر

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : عکس بازیگرن
تبلیغات