خبرهای ویژه

» حوادث » مردکینه توز کنترل خود را به دست شیطان داد و ۷ زن و بچه قربانی ایشان شدند +تصویر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۴:۲۰

مردکینه توز کنترل خود را به دست شیطان داد و ۷ زن و بچه قربانی ایشان شدند +تصویر

مطلبی که برای شما در سایت آن رد آماده کرده ایم با عنوان مردکینه توز کنترل خود را به دست شیطان داد و ۷ زن و بچه قربانی ایشان شدند +تصویر در دسته مطالب حوادث آن رد قرار میگیرد. به شما توصیه میکنیم مطالب بیشتری در این زمینه را در قسمت  حوادث آن رد  مطالعه نمائید. برای شما علاقه مندان […]

مردکینه توز کنترل خود را به دست شیطان داد و ۷ زن و بچه قربانی ایشان شدند +تصویر

مطلبی که برای شما در سایت آن رد آماده کرده ایم با عنوان مردکینه توز کنترل خود را به دست شیطان داد و ۷ زن و بچه قربانی ایشان شدند +تصویر در دسته مطالب حوادث آن رد قرار میگیرد. به شما توصیه میکنیم مطالب بیشتری در این زمینه را در قسمت  حوادث آن رد  مطالعه نمائید.

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان مردکینه توز کنترل خود را به دست شیطان داد و ۷ زن و بچه قربانی ایشان شدند +تصویر که در دسته مطالب مرتبط با حوادث قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

اسید پاشی مردکینه توز

اسید پاشی مردکینه توز ,فرشید ۴۳ ساله متهم است ۱۴ زن و کودک را قربانی اسیدپاشی کرده است. ایشان ۱۸ خرداد امسال وقتی که به بوستان فداییان اسلام پایتخت رفته بود با خانواده‌ای که آنجا در حال بازی والیبال بودند، درگیر شده و کارشان به زد وخورد و درگیری کشید.

ایشان که از این خانواده کینه به دل گرفته بود، از بوستان دور شد و چندین ساعت بعد درحالی که ظرف
اسیدی به دست داشت، به سوی خودروی آن خانواده رفت تا با پاشیدن اسید آن را تخریب کند که ناگهان
ظرف اسید به اطراف پاشیده شد و هفت کودک و هفت زن را مجروح کرد.

ماجرای اسیدپاشی مردکینه توز در بوستان فداییان اسلام

ایشان بعد از دستگیری با دستور قاضی دشتبان، بازپرس شعبه دهم دادسرای جنایی تهران روانه زندان شد. با گذشت هفت ماه از این موضوع، عامل حادثه اسیدپاشی از زندان به شعبه دهم دادسرای جنایی تهران منتقل شد و در جریان تازه ترین دفاعش گفت: من از کاری که انجام دادم، پشیمانم. تنها به خاطر عصبانیتی که از آن خانواده داشتم، می‌خواستم خودرویشان را تخریب کنم.

اسید پاشی مردکینه توز بر روی هفت زن و بچه بیگناه

پرونده متهم به اتهام اسیدپاشی و ایجاد مصدومیت برای شاکیان پرونده با صدور جلب به دادرسی به دادگاه ارسال شد تا ایشان بزودی محاکمه شود.

به علاوه از طرف دیگر بخوانید :  جانشین شمایل خرافی می شوند

آن رد

برای شما هم جالب است؟ :  انتقام یک زن از خانواده همسرش با همدستی شوهر سابق +تصویر

صمیمانه امیدواریم نوشته :مردکینه توز کنترل خود را به دست شیطان داد و ۷ زن و بچه قربانی ایشان شدند +تصویر” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

جمع آوری شده توسط بخش حوادث آن رد .

آیا مطلب مردکینه توز کنترل خود را به دست شیطان داد و ۷ زن و بچه قربانی ایشان شدند +تصویر را پسندیده اید؟ نظر شما در مورد آن چیست؟


برچسب ها : , ,
دسته بندی : حوادث