خبرهای ویژه

» جهانگردی » مشهور ترین و پرطرفدار ترین رستوران‌های وان در ترکیه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۱:۳۰

مشهور ترین و پرطرفدار ترین رستوران‌های وان در ترکیه

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان مشهور ترین و پرطرفدار ترین رستوران‌های وان در ترکیه که در دسته مطالب مرتبط با جهانگردی قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد. مشهورترین رستوران‌های وان رستوران‌های وان , وان یکی از شهرهای توریستی ترکیه […]

مشهور ترین و پرطرفدار ترین رستوران‌های وان در ترکیه

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان مشهور ترین و پرطرفدار ترین رستوران‌های وان در ترکیه که در دسته مطالب مرتبط با جهانگردی قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

مشهورترین رستوران‌های وان

رستوران‌های وان , وان یکی از شهرهای توریستی ترکیه است که علاقه مندان فراوانی دارد. غذا خوردن در رستوران‌های وان، فرصتی محشر برای چشیدن طعم بهترین غذاهای محلی است.

وان یکی از شهرهای ترکیه است که علاقه مندان فراوانی به اشتراک گردشگران ایرانی دارد.
شهرت جهانی وان به خاطر گربه‌های سفید پشمالویی با یک چشم آبی و دیگری زردرنگ است که با اسم گربه‌ی وان می‌شناسند. یکی از تفریحاتی که بی تردید در مسافرت به وان دوست دارید تجربه کنید، سر زدن به رستوران‌ها و خوردن غذاهای بین‌المللی یا محلی است.
پیشتر با چندین عدد از رستوران‌های مشهور وان آشنا می‌شویم.

رستوران الیت (Elite)

رستوران الیت از رستوران‌های وان

این رستوران چون نگینی در حلقه‌ی رستوران‌های وان می‌درخشد.
بهترین غذاهای بین‌المللی و محلی را میتوانید امتحان کنید و نوشیدنی‌های ویژه ای از تمامی دنیا به همراه غذایتان سفارش دهید.
این رستوران، دیزاین دکور بی‌نظیری دارد و منوی آن بسیار متنوع و دلنشین است.

بهترین رستوران‌های وان ترکیه

رستوران Tepe Ocakbaşı

رستوران‌های وان

رستوران Tepe Ocakbaşı وان

این رستوران یکی از بهترین رستوران‌های شهر برای خوردن یک وعده غذای لذیذ است.
تنوع کباب‌های رستوران بسیار قابل توجه است. منوی آن بسیار متنوع و گسترده است و محیط داخلی آن دیزاین بی‌نظیری دارد که بی تردید توجه‌تان را جلب می‌کند.

به علاوه از طرف دیگر بخوانید :  خزان تماشایی پارک ایالتی آلگونکین در کانادا

کافه کمپانی

برای شما هم جالب است؟ :  جاذبه کلیسای درختی باشکوه ترین و زیباترین کلیسای جهان !

این کافه یکی از بهترین کافه‌های وان است در آن بهترین قهوه‌ها و دسرهاسرو می‌شود.
کیک‌هایی که قبلا طعم لذیذ آن‌ها را امتحان نکرده‌اید و دسرهایی که تزیینات زیبای آن‌ها، بی تردید مورد استقبال‌تان قرار می‌گیرد.

رستوران Akdamar

رستوران‌های وان

رستوران Akdamar شهر وان

در این رستوران میتوانید بهترین غذاهای دریایی و ماهی‌های خوشمزه که از دریاچه‌ی وان صید می‌شوند را امتحان کنید. به غیر از غذای دریایی، غذاهای سنتی ترکی هم در این رستوران سرو می‌شود که نباید مهلت امتحان کردن آن‌ها را از دست بدهید.

رستوران Damak Kebap

رستوران‌های وان

رستوران Damak Kebap وان

همان‌طور که از اسم رستوران هم واضح است، در اینجا میتوانید بهترین کباب‌های شهر را پیدا کنید. همراه با غذا میتوانید بهترین سالادها و نوشیدنی‌های سنتی ترکیه از نمونه دوغ‌های لذیذ محلی را سفارش دهید.
کجارو

صمیمانه امیدواریم نوشته :مشهور ترین و پرطرفدار ترین رستوران‌های وان در ترکیه” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : جهانگردی