خبرهای ویژه

» رابطه و ازدواج » نحوه رفتار مادرشوهر با عروس خود باید به چه نحو باشد؟!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۶:۵۳

نحوه رفتار مادرشوهر با عروس خود باید به چه نحو باشد؟!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان نحوه رفتار مادرشوهر با عروس خود باید به چه نحو باشد؟! که در دسته مطالب مرتبط با زناشویی قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد. نحوه رفتار مادرشوهر با عروس نحوه رفتار مادرشوهر با […]

نحوه رفتار مادرشوهر با عروس خود باید به چه نحو باشد؟!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان نحوه رفتار مادرشوهر با عروس خود باید به چه نحو باشد؟! که در دسته مطالب مرتبط با زناشویی قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

نحوه رفتار مادرشوهر با عروس

نحوه رفتار مادرشوهر با عروس , وقتی که مادر نوزاد پسرش را در آغوش می گیرد چه رویاهایی که برای ایشان ندارد. از همان موقع به فکر داماد کردن پسرش است. وقتی پسر، مرد جوانی شد، یک دل نه صد دل عاشق خانمی می شود و با ایشان ازدواج می کند و شما می شوید، برایش مادرشوهر. این پیش نهاد ها به شما کمک می کند، بفهمید چگونه قادر اید وضع را در موقعیت بهتری نگه دارید، رابطه تان را با عروس تان تنظیم کنید و زندگی خوبی با پسر و نوه ها داشته باشید.

 

نحوه رفتار مادرشوهر با عروس

موقعیت هایی که باید در آن سکوت کنید

وقتی که عروس تان بیان میکند می خواهد کارها چگونه انجام شود، مهربان باشید.
لبخند بزنید و توصیه بدهید کمکش کنید تا به هدفش برسد؛ حتی اگر عروس تان آن کار را بطور کلی دارای اختلاف با شما انجام می دهد. این راحت ترین راه است و هر زمان قادر اید همین شیوه را پیش بگیرید. به هرحال هرگز منفعل نباشید.

همراه عروس تان تفریح کنید

کاری پیدا کنید که مورد توجه هر دو نفرتان باشد و با هم انجام بدهید.
اگر هر دو از هنرمند ویژه ای خوش تان می آید با هم به کنفرانس ایشان بروید.
ایجاد وابستگی به چیزی خارج از خانواده دلیل می شود موضوعی داشته باشید که قادر باشید هر بار که همدیگر را می بینید پیرامون آن صحبت کنید.

برای شما هم جالب است؟ :  عرضه راهی برای محاسبه هفته بارداری!

نحوه رفتار مادرشوهر با عروس خود

هوای عروس خانم را داشته باشید

وقتی که خانواده پسرتان و همسرش به دیدن تان می آیند، غذایی درست کنید که می دانید عروستان دوست دارد. وقتی که می دانید سر عروس تان خیلی شلوغ است، به جای ایشان غذا درست کنید.
به عروس تان شیوه تهیه غذاهای خانواده تان را که آن ها دوست دارند، بدهید.

به علاوه از طرف دیگر بخوانید :  نخستین شرط را برای ازدواج کردن بدانید!

سرزده به خانه شان نروید

سرزده به خانه عروس تان نروید. این کار غیر از اینکه چهره خوبی ندارد، گاهی حمل بر فضولی هم می شود.
مضاف بر اینکه امکان دارد در لحظه استراحت ایشان مزاحمش شده باشید.

نوه داری کنید

بگذارید عروس تان بفهمد واقعا چقدر فرزندانش را دوست دارید.
حتی اگر میان شما و عروس تان شکرآب شده است، هیچ دلیلی ندارد رابطه تان با بچه ها تحت تاثیر قرار بگیرد و از محبت تان به آنها کم بشود.

نحوه رفتار مادرشوهر با عروس جوان

بدگویی نکنید

هرگز در مقابل بچه ها از مادرشان بدگویی نکنید.
کمپانی دادن نوه ها در حرف های بزرگ ترها کار خودخواهانه ای است که امکان دارد به ضرر خودتان تمام شود، بدلیل آنکه بچه ها عموما از مادر خودشان دفاع می کنند. برای عروس تان از تمام شیرین کاری هایی که نوه های تان می کنند و حرف های قشنگی که به شما می زنند تعریف کنید. شما دو نفر عاشق این بچه ها هستید و این باید در همه اعمال و رفتارتان واضح باشد.

برای شما هم جالب است؟ :  گسترش قدرت باروری مردان به چه صورتی است؟!

هدیه تهیه کنید

نخستین نفری باشید که برای تولد عروستان تلفن می کند و تبریک بیان میکند.
به جای اینکه تنها اسم تان را روی هدیه بنویسید، هر سال همراه هدیه، کارتی به عروس تان بدهید و روی آن جمله ای پرمعنی بنویسید. بدانید عروس تان چه چیزهایی را می پسندد و با اهمیت تر اینکه چه چیزهایی را اصلا نمی پسندد. پیرامون هدایایی که برای ایشان می خرید تامل و فکر کنید تا عروس تان چاره ای جز دوست داشتن هدیه اش نداشته باشد.

مجله خانواده سبز

صمیمانه امیدواریم نوشته :نحوه رفتار مادرشوهر با عروس خود باید به چه نحو باشد؟!” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع


برچسب ها : ,
دسته بندی : رابطه و ازدواج
تبلیغات