خبرهای ویژه

» حوادث » نقشه عامل قتل عام خانوادگی خیابان یخچال چه بود؟ +تصویر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۴:۵۰

نقشه عامل قتل عام خانوادگی خیابان یخچال چه بود؟ +تصویر

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان نقشه عامل قتل عام خانوادگی خیابان یخچال چه بود؟ +تصویر که در دسته مطالب مرتبط با حوادث قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد. قتل عام خانوادگی در خیابان یخچال قتل عام خانوادگی در […]

نقشه عامل قتل عام خانوادگی خیابان یخچال چه بود؟ +تصویر

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان نقشه عامل قتل عام خانوادگی خیابان یخچال چه بود؟ +تصویر که در دسته مطالب مرتبط با حوادث قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

قتل عام خانوادگی در خیابان یخچال

قتل عام خانوادگی در خیابان یخچال ,مهندس جوان که درجریان قتل عام خانوادگی، پدر، مادر، همسر و فرزندانش را به طرز فجیعی کشته و سپس خودکشی کرده است، یک روز پیش از این کشتار، از پدر و مادر سالخورده‌اش خواسته بود به بهانه تنظیم یک سند ملکی از شهرستان به تهران بیایند.

شامگاه دوشنبه قبلی اجساد three نفر از قربانیان در آپارتمانی در خیابان فکوریان -حوالی خیابان یخچال درشمال تهران- پیدا شد!
بررسی ها ابتدایی نشان داد مرد جوان- پژمان- بعد از کشتن همسر و پسرش به زندگی خود نیز انتهای داده است.
با اینحال با این اوصاف معمای ناپدید شدن پدر و مادر پژمان به نوعی دغدغه‌ای مهم برای تیم جنایی مطرح شده بود
تا اینکه صبح روز بعد اجساد آنها هم دردفتر کار پسرشان واقع درخیابان پاسداران پیدا شد.

شواهد نشان می‌داد این زوج میانسال صبح همان روز به تهران آمده بودند با این وجود خبری از آنها نبود. پیشتر
تحقیق و با استناد به رد خون روی خودروی شاسی بلند پژمان که در پارکینگ خانه‌شان متوقف بود احتمال قتل
زوج میانسال در کمپانی مهندس جوان قوت گرفت که با شناسایی محل کمپانی در خیابان پاسداران، اجساد این مرد و زن هم پیدا شد. جسد پدر پژمان داخل اتاق و جسد مادرش داخل سالن دیده می‌شد.درحالی که هر دوی آنها با یک ضربه چاقو به گردن‌شان به قتل رسیده بودند.

برای شما هم جالب است؟ :  نکات ناگفته از قتل عام خانوادگی و خودکشی استاد دانشگاه در تهران +عکس ها

قتل عام خانوادگی در خیابان یخچال

پیشتر معلوم شد پژمان روز قبل با پدر و مادرش رابطه گرفته و به بهانه اینکه قصد انتقال سندی به اسم آنها را دارد، از هر دو خواسته که صبح اول وقت خود را به تهران برسانند. بدین ترتیب صبح دوشنبه پژمان به فرودگاه مهرآباد رفته و پدر و مادرش را به بهانه‌ای به شرکتش برده بود. دوربین‌های مداربسته کمپانی هم نشان می‌داد پژمان ابتدا بهمراه پدرش وارد کمپانی شده و بعد از نیم ساعت به پارکینگ آمده و این دفعه مادرش را با خود به داخل کمپانی برده است.

حدود نیم ساعت بعد از ورود مادر، مهندس جوان درحالی که لباس‌هایش را عوض کرده و ساک دستی مادرش را به‌دست داشت ساختمان را ترک کرده بود. بعد ازآن پژمان راهی خانه‌اش شده و نقشه قتل همسر و پسر نوجوانش را اجراکرده ودست آخرهم به زندگی خود انتهای داده است.درادامه معلوم شد ایشان بدهی سنگینی به یکی از آشنایانش داشته و قرار بوده روز حادثه این بدهی را برگرداند!درحال حاضرتحقیقات پلیسی برای کشف زوایای پنهان این جنایت تکاندهنده ادامه دارد.

ایران جیب ,آن رد

صمیمانه امیدواریم نوشته :نقشه عامل قتل عام خانوادگی خیابان یخچال چه بود؟ +تصویر” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع


برچسب ها : , ,
دسته بندی : حوادث
تبلیغات