خبرهای ویژه

» رابطه و ازدواج » پیامدهای داشتن رژیم غذایی در دوران بارداری!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۳:۱۳

پیامدهای داشتن رژیم غذایی در دوران بارداری!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان پیامدهای داشتن رژیم غذایی در دوران بارداری! که در دسته مطالب مرتبط با زناشویی قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد. رژیم غذایی در بارداری رژیم غذایی در بارداری , دکتر مظفری کارشناس تغذیه […]

پیامدهای داشتن رژیم غذایی در دوران بارداری!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان پیامدهای داشتن رژیم غذایی در دوران بارداری! که در دسته مطالب مرتبط با زناشویی قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

رژیم غذایی در بارداری

رژیم غذایی در بارداری , دکتر مظفری کارشناس تغذیه گفت: رژیم غذایی زنان باردار تاثیر مستقیم با مشکلات قلبی نوزادان آنها تماس دارد و نامتعادل بودن وزن در این دوره تعبیرات ریشه‌ای به کودک وارد می‌کند چرا که وزن زیاد در دوران بارداری دلیل وزن زیاد کودک و با این وجود چاقی رو می‌شود که چاقی هم ما در تمام بیماری‌ها است و به علاوه از طرف دیگر مادرانی که دچار سوء تغذیه در این دوران می‌شوند مقادیر کم تری مواد تولید کننده جسم جنین به کودک می‌رسد که با این وجود کودک با وزن و قد کم و قدرت بدنی بسیار ضعیف به دنیا خواهد آمد.

عوارض رژیم غذایی در بارداری

وی اظهار داشت:
کسانی که قدرت بدنی ضعیف دارند و یا از چاقی مفرط رنج می برند بیش از همه شخص دیگر احتمال ابتلا به :
بیماری‌های قلبی ، عروقی، عفونی و گوارش در آنان زیاد است .

گرفتن رژیم غذایی در بارداری

دکتر مظفری اضافه کرد:
از دیگر عوامل مهم در سلامت کودک در دوران شیر خوراکی، تغذیه مادر شیرده از مواد مغذی و تامین کننده ویتامین‌های لازم بدن کودک است چرا که در این دوران غیر از سلامت جسمی سلامت ذهنی کودکان نیز شکل می‌گیرد و کودکانی که از شیر مادر استفاده می‌کنند نسبتا با هوش‌تر و بنیه قوی‌تری درمقایسه با کودکانی که از شیر خشک استفاده می‌کنند دارند و به علاوه از طرف دیگر با استناد به تغذیه کودکان که شیر خشک مصرف می کند
احتمال ابتلا به بیماری‌های قلبی و … در آنان بیش خواهد بود.

به علاوه از طرف دیگر بخوانید :  کارهایی که دلیل سقط جنین می شود

وی خاطر نشان کرد:
خوردن چهار لیوان شیر، سبزیجات و گوشت و…
از اساسی ترین عواملی است که مادران شیرده ملزوم به استفاده آنها هستند و کیفیت غذایی در این مردم بسیار بر سلامت کودک موثر است.

برای شما هم جالب است؟ :  راههای درمان ضعف و بی حوصلگی در حاملگی را بدانید!

نی نی بان

صمیمانه امیدواریم نوشته :پیامدهای داشتن رژیم غذایی در دوران بارداری!” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع


برچسب ها : ,
دسته بندی : رابطه و ازدواج
تبلیغات