خبرهای ویژه

» بیوگرافی بازیگران » بازیگر مشهور روی آنتن تلویزیون از همسرش تقدیر کرد + تصویر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۶:۴۸

 کد خبر: 16924

بازیگر مشهور روی آنتن تلویزیون از همسرش تقدیر کرد + تصویر

بیست و پنجمین برنامه «ماه تمام» میزبان جمشید مشایخی (بازیگر پیشکسوت)، علیرضا افتخاری (خواننده موسیقی سنتی)، مهدی سپهر (خواننده پیشکسوت پاپ) و سعید یاوریان (نیکوکار) بود که ساعت ۲۳:۵۰ به مدت ۸۵ دقیقه به روی آنتن شبکه دو رفت. در بخش «زنده باد» تصاویری از مرحومه هما روستا که ۶۹ سال در این جهان زیست […]

بازیگر مشهور روی آنتن تلویزیون از همسرش تقدیر کرد + تصویر

بیست و پنجمین برنامه «ماه تمام» میزبان جمشید مشایخی (بازیگر پیشکسوت)، علیرضا افتخاری (خواننده موسیقی سنتی)، مهدی سپهر (خواننده پیشکسوت پاپ) و سعید یاوریان (نیکوکار) بود که ساعت ۲۳:۵۰ به مدت ۸۵ دقیقه به روی آنتن شبکه دو رفت.

در بخش «زنده باد» تصاویری از مرحومه هما روستا که ۶۹ سال در این جهان زیست با دکلمه «زنده باد بال خدا که فرو می‌افتد و درست روی شانه من می‌نشیند» با صدای شمس لنگرودی پخش شد.

نخستین مهمان برنامه ماه تمام، علیرضا افتخاری بود که از حضورش در شب عید فطر در این برنامه احساس خوشحالی و رضایت کرد. او سه ترانه در این برنامه برای حضار و بینندگان اجرا کرد.

افتخاری در خصوص نقش خانواده در عرصه هنری‌اش گفت: «من عاشق خانواده‌ام هستم و اگر آوازی که می‌خوانم مورد پسندشان نباشد، آن را اجرا نخواهم کرد.»

افتخاری با اشاره به این بیت از حافظ که «هر آنکه جانب اهل وفا نگه دارد/خداش در همه حال از بلا نگه دارد» گفت: «وقتی در هر زمینه‌ای راه خودمان را انتخاب کردیم باید تا پای جان برایش ایستادگی کنیم. به نظر من اکثر ناراحتی‌های کنونی در هر زمینه ای به خاطر بی وفایی است.»

مهمان بعدی برنامه ماه تمام در بخش جاودانه‌ها، جمشید مشایخی بود. ضمن بوسه بر خاک صحنه و با اظهار محبت حضار وارد شد.

بازیگر پیشکسوت کشورمان گفت من نقش‌های بی‌شماری بازی کرده‌ام ولی آرزو داشتم نقش فردوسی و حافظ را بازی کنم که متاسفانه امکان پذیر نشده است.

بازیگر نقش کمال الملک درخصوص زندگی شخصی‌اش گفت: «همسرم گیتی را عاشقانه دوست دارم. ما در سال ۱۳۳۶ ازدواج کرده ایم و به خاطر سفرهای کاری ام به شهرستان، در کنار همسر و فرزندانم نبودم. همسرم در آن زمان معلم بود و هزینه های خانوار را تقبل می‌کرد. او راه را برایم باز کرد و همراه من بود. از او ممنونم.»

برای شما هم جالب است؟ :  بازیگر مطرح سینما و تلویزیون در بیمارستان بستری شد + تصویر

عبدالله روا ضمن اشاره به زوج‌های موفقی همچون استاد مشایخی و همسرشان که باید زندگی آنها سرلوحه زندگی زوج‌های جدید باشد، نشان برنامه و تابلوی جاودانه ها را به استاد مشایخی تقدیم کرد.

مهمان بعدی برنامه ماه تمام، مهدی سپهر از خوانندگان پیشکسوت پاپ بود. سپهر با اجرای دو ترانه خونه و میراث بهشت لحظات مفرحی را به ارمغان آورد.

سعید یاوریان مهمان پایانی بیست و پنجمین برنامه ماه تمام بود. او خیر و نیکوکاری است که مدیر موسسه مردم نهاد و عام المنفعه ازدواج آسان بود و در خصوص خدمات این مرکز برای ازدواج آسان مطالبی را ارائه نمود.

از دیگر بخشهایی که در بیست و پنجمین قسمت از برنامه ماه تمام از شبکه دو پخش شد، می‌توان به بخش‌های عاشقانه، سفرنامه قلعه گنج و رمضان زیبای ۹۶ اشاره کرد.

برنامه «ماه تمام» به تهیه کنندگی سهیل سلیمانی و مجری طرحی امیر شرافتی، کاری از گروه خانواده شبکه دو سیما با مشارکت معاونت فرهنگی و اجتماعی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و مجموعه تفریحی ورزشی ارم سبز است که اجرای بیست و پنجمین قسمت آن را عبدالله روا در چهارمین روز تیر به عهده داشت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : بیوگرافی بازیگران