خبرهای ویژه

» زنان » برای بزرگ شدن سینه چه باید کرد؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۸

 کد خبر: 43597

برای بزرگ شدن سینه چه باید کرد؟

 بسیاری از خانم ها تمایل به داشتن سینه های بزرگ دارند، اما راه رسیدن به این تمایل را نمی دانند. در این مقاله ساده ترین و ایمن ترین روش های داشتن سینه های بزرگتر را بیان می کنیم.

برای بزرگ شدن سینه چه باید کرد؟

سلام به دوستان گرامی آن رد . برای این قسمت مطلبی برای شما گردآوری کرده ایم با عنوان برای بزرگ شدن سینه چه باید کرد؟ که امیدواریم دوست داشته باشید.

 بسیاری از خانم ها علاقه به داشتن سینه های بزرگ دارند، با اینحال راه رسیدن به این علاقه را نمی دانند. در این مقاله ساده ترین و ایمن ترین شیوه های داشتن سینه های بزرگتر را بیان می کنیم.

چند شیوه ساده برای بزرگ شدن سینه ها

 راضی بودن از ظاهر خود یکی از چیزهایی است که خانم ها پیوسته در جستجوی آن هستند، از آنجاییکه خانم ها بیشتر اوقات از آنچه در آینه می بینند راضی نیستند. آنها سالانه برای رسیدن به ظاهر خود، خلاص شدن از سلولیت ها، تقویت پوست شان و دلچسب به نظر رسیدن، هزینه فراوانی پرداخت می کنند.
 
تکنیک های فراوانی که کم و بیش مؤثر و کم و بیش راحت هستند وجود دارند که دلیل می شوند به جراحی پلاستیک که هزینه بالایی دارد و طبیعی نیست، نیازی وجود نداشته باشد.

یکی از عظیم ترین مشکلات و معضل های خانم ها، اندازه سینه هایشان است. با آنکه اغلب تکرار می شود که سایز سینه ها چندان اهمیتی ندارد، با این وجود ولی باید گفت داشتن سینه هایی با اندازه پذیرفتنی و خوب، مطلوب است و دلیل می شود که خانم ها حس بهتری درمقایسه با ظاهر خود داشته باشند.
 
اگر شما هم به این می اندیشید که داشتن سینه های بزرگتر، جذابیت شما را بیشتر می کند، بدانید که شیوه هایی می باشد که قادر اید این فرضیه را عملی کنید. با این وجود هرگز بیاد داشته باشید که سایز سینه شما ناگهان از ۱ به ۵ نمی رسد! با این وجود حقه های پایین به شما کمک خواهد نمود تا سینه هایتان را به میزان معقولی درشت تر کنید. 

۱. بزرگ کردن سینه با ورزش کردن

اغلب می گویند ورزش کردن بهترین درمان برای همه چیز است. با این وجود این مسئله صحت دارد و ورزش باعث تقویت روحیه، وزن کم کردن، مبارزه با اضطراب و افسردگی و همراه با همه اینها باعث بزرگ شدن سینه ها می شود.
 
برخی تمرین ها هستند که سینه هایتان را درشت می کنند و باید درباره این مثال با مربی خود مشورت کنید. به اشتراک بهترین تمرین هایی که برای این هدف وجود دارند، ما شنا سوئدی ضربدری با دمبل و تمرینات مشابه به آن را توصیه می کنیم که به شما کمک می کنند تا عضلات سینه را تقویت کنید.

۲. بزرگ کردن سینه با نوشیدن هر روزه آب پاپایا papaya یا شیر

شیر و آب پاپایا (میوه ای مرتبط به جاهای امریکا که حدودا جدید وارد ایران شده است) را در رژیم غذایی هر روزه خود جای دهید و ببینید که چگونه به گسترش سایز سینه هایتان کمک می کند. در حقیقت شیر و آب پاپایا حاوی ویتامین ها و مواد معدنی هستند که به افزایش سینه ها کمک می کنند. اگر نمی توانید آب پاپایا را بگیرید، خود این میوه را در سالاد میوه یا اسموتی استفاده کنید. نکته جالب اینجاست که میلک شیک موزی هم به افزایش سینه ها کمک می کند.

برای شما هم جالب است؟ :  هشدار بیماری قلبی با دیابت بارداری گسترش پیدا می کند، چه باید کرد؟

three. بزرگ کردن سینه با کرم های طبیعی

درست است که این کرم ها به بزرگ شدن سینه ها کمک نمی کنند، با این وجود باعث تقویت آنها می شوند. مراقبت هر روزه از سینه ها اهمیت بینهایت زیادی دارد. پیش نهاد ما به شما این است که تنها کرم هایی تهیه کنید که متعلق سینه هستند و تنها حاوی مواد طبیعی هستند و هر چیزی را به سینه هایتان نمالید!
-نکته: کرم هایی با پایه گیاهی و علفی بسیار خوب هستند.

four.بزرگ کردن سینه با تخم کتان

ممکن است دانه های کتان معجزه نکنند، با این وجود این دانه ها حاوی فیتواستروژن Phytoestrogens هستند، نوعی از استروژن گیاهی که به افزایش سینه ها کمک می کند. با این وجود نکته اینجاست که نباید توقع تأثیر فوری از این دانه ها داشت.
 
دانه های کتان عنصری مکمل برای بزرگ کردن سینه ها هستند؛ اگر به طرز متعادل از آنها استفاده شود، این دانه ها به تدریج به افزایش بافت سینه کمک می کنند و اثرشان را خواهید دید. قادر اید دانه های کتان را به صبحانه، ماست، اسموتی، سالاد و غذاهای دیگر اضافه کنید و میل نمایید.
 

۵. بزرگ کردن سینه با گیاهان دارویی

درست مانند میوه ها و سبزیجات، گیاهان دارویی هم اغلب مزایا و فایده ها متعددی برای سلامت بدن دارند.شبدر قرمز، شیرین بیان، رازیانه، میوه نخل بادبزنی، شنبلیله، یام وحشی و ترشک میشی جزو بهترین گیاهان طبی و دارویی هستند که برای سینه ها مفیدند. برای اطلاع از فایده ها بیشتر این گیاهان با پزشک خود مشورت کنید و سپس از آنها استفاده نمایید.

۶. بزرگ کردن سینه ریشه پنیرک پف‌نبات

ریشه پنیرک پف‌نبات بطور کلیً مشهور است (بله این گیاه در اصل برای درست کردن پف‌نبات یا همان مارشمالو استفاده می شد) و اصولاً به شکل قرص فروخته می شود. بسیاری از خانم ها از ریشه این پنیرک برای بزرگ کردن فوری سینه ها استفاده می کنند. ولی باید گفت، باید توجه داشت که قبل از مصرف باید حتماً با پزشک خود مشورت کنید.

اگر علتش را می پرسید باید بگوییم که مصرف این ریشه با داروهای دیگر دلیل می شود که اثر آن بطور کلیً از بین برود. قبل از مصرف مکمل های غذایی، می بایست از پزشک خود معلومات کافی بگیرید.

۷. بزرگ کردن سینه با قرص ضدبارداری

سالهاست که خانم ها قرص های ضدبارداری را نه فقط برای دوری از باردار شدن حتی برای داشتن قاعدگی های منظم و به علاوه از طرف دیگر برای بزرگ کردن سینه ها، بکار می برند. بر کسی پوشیده نیست که این قرص ها به سادگی و به سرعت سینه ها را درشت تر می کنند، از آنجاییکه حاوی استروژن هایی هستند که به تحریک کردن افزایش سینه کمک می کنند.
 
اگر پزشکتان به شما پیش نهاد کرده که قرص ضدبارداری مصرف کنید، خوشحال باشید از آنجاییکه این قرص ها مزیت دیگری هم برای شما علاقه مندان دارند. اگر مصرف این قرص به شما پیش نهاد نشده ممکن است بهتر باشد مکمل طبیعی پیدا کنید، از آنجاییکه در حقیقت این قرص ها طبیعی نیستند و امکان دارد عوارض جانبی برای شما علاقه مندان داشته باشند.

برای شما هم جالب است؟ :  با بهره برداری از این شیوه ها از بارداری ناخواسته جلوگیری کنید

eight. بزرگ کردن سینه با شنا سوئدی (پوش-آپ)

در باب اول به این مسئله اشاره کردیم که ورزش کردن به تقویت عضلات سینه و با این وجود بزرگ شدن آنها کمک می کند. تمرینات شنا سوئدی نیز به قوی کردن کل بدن مخصوصا سینه کمک می کنند. این تمرین تمرین سختی است، با این وجود نتایج مؤثری دارد.

۹. بزرگ کردن سینه با جذب پروتئین

برای بزرگ کردن سینه ها مهم است که میزان جذب پروتئین بدنتان را بالا ببرید.غذا خوردن به راهی نامتعادل یکی از دلایل اصلی عدم سرزندگی و شادابی است. از این جهت باید میوه ها و سبزیجات و مواد مغذی و پر از پروتئین کافی مصرف کنید، گردو، شیر، تخم مرغ، ماهی، کره بادام زمینی، مرغ، تخم کدو حلوایی، ماست یونانی و غیره از این دست مواد غذایی هستند. نوشیدنی ها قند دار (نوشابه و …) فست فود و … را از رژیم غذایی خود حذف کنید.

۱۰. بزرگ کردن سینه با ماساژ دادن سینه ها

ماساژ دادن منظم سینه ها فایده ها فراوانی دارد. نه فقط این کار به داشتن سینه های سفت کمک می کند، حتی آنها را درشت تر نیز می کند. اگر برنامه ریزی شده است این کار را انجام دهید، باید نحوه صحیح انجام آن را یاد بگیرید. از پزشک کارشناس زنان راهنمایی بخواهید و تکنیک های درست و مؤثر ماساژ سینه را جستجو نمایید.
 
نتیجه این شیوه شما را شگفت زده خواهد نمود. ماساژ به گسترش جریان خون و گردش فیتو استروژن های موجود در خون کمک می کند. این کار باعث تحریک تولید پرولاکتینی* Prolactin می شود که به افزایش سینه ها کمک می کند.

* پرولاکتین  Prolactin : هورمونی است که از هیپوفیز(غده ای در مغز) ترشح می شود. هورمون پرولاکتین در طول دوران حاملگی و شیردهی گسترش می یابد. پرولاکتین به طرز طبیعی در مقادیر کم در مردان و در زنان غیر باردار می باشد. نقش اصلی پرولاکتین، در مسیر شیردهی (تولید شیر پستان) است.

۱۱.بزرگ کردن سینه با کنار گذاشتن عادات بد

باور کنید یا نکنید، عادات بد دلیل می شوند که افزایش سینه هایتان متوقف شود. برای نمونه، سیگار کشیدن از افزایش سینه محافظت می کند.. مصرف زیاد الکل نیز نه فقط سینه ها را از بین می برد، حتی باعث سرطان نیز می شود.مصرف زیاد قهوه، زیاد کار کردن (و با این وجود استرس زیاد)، خواب کافی نداشتن، علل دیگر افزایش نکردن سینه ها هستند.

برای شما هم جالب است؟ :  افزایش تنگی نفس در بارداری

۱۲. بزرگ کردن سینه با مصرف مواد غذایی پر از استروژن

ثابت شده است که مواد غذایی پر از استروژن می توانند به گسترش سایز سینه ها کمک کنند. با این وجود این بدان معنا نیست که باید در تمام روز غذاهایی مصرف کنید که حاوی استروژن هستند تا قادر باشید به سرعت سینه هایتان را بزرگ کنید. مصرف غذاهایی که استروژن دارند، مانند غذاهایی با پایه سویا، میوه ها، سبزیجات، مرغ، تخم مرغ، تخم بادیان رومی* یا انیسون Anise، تخمه آفتاب گردان، تخم کتان و دانه های کنجد به افزایش بهتر سینه ها کمک می کنند.

* انیسون Anise:گیاهی با دانه‌های بسیار معطر است که آن را بادیان رومی نیز می‌گویند و بسیار مشابه به رازیانه است.

۱۳. بزرگ کردن سینه با انجام کارهای خانه

ممکن است این گزینه به مذاق خانم هایخوش نیاید… خانم های مدرن ممکن است نتوانند به راحتی زندگی بدون جارو برقی، لوازم آشپزخانه برقی، آرام پز، مایکروفر و دیگر وسایل آشپزخانه که کارهای هر روزه را تسهیل می کنند، را تصور کنند. با این وجود توجه داشته باشید که انجام دستی کارها دلیل می شود که حرکات دست و بازو بیشتر شود و با این وجود عضلات سینه ها قویتر شوند.

۱۴. بزرگ کردن سینه با مصرف چربی های سالم

همه چربی ها چربی های بد نیستند. برای سالم ماندن و به علاوه از طرف دیگر گسترش سایز سینه هایتان، می بایست از مصرف چربی های بد و روغن های گیاهی مبدل شده دوری کنید و چربی های سالم مصرف کنید. همچنین، چربی های سالم شما را چاق نمی کنند. تخم مرغ، ماهی (سالمون، ساردین، تن و قزل آلا)، گردو، آووکادو، روغن زیتون، کره بادام زمینی و لوبیا همه منابعی محشر از چربی های سالم هستند که به بزرگ شدن سینه هایتان کمک می کنند.

۱۵. بزرگ کردن سینه با جذب ویتامین بیشتر

کمبود ویتامین هم بر سلامتی و هم بر افزایش سینه ها اثر سوء دارد.ویتامین ث یکی از ویتامین های مهم و بنیادی برای تولید کلاژن و اِلاستین* 
Elastin است. ویتامین آ به افزایش جوان سازی پوست و بازسازی سلولی کمک می کند. ویتامین ب۶ نقشی حیاتی در تشکیل گلبول های قرمز ایفا می کند. بالاخره ویتامین ای به کاهش ریسک ابتلا به سرطان سینه کمک می کند.

* الاستین Elastin:دومین پروتئین مهم لایه میانی پوست بعد از کلاژن پروتئینی به اسم الاستین است که four درصد وزن خشک درم را تشکیل می دهد.

اگر قصد دارید بیشتر بدانید : بزرگ کردن سینه با شیوه های طبیعی و موثر!!

اگر قصد دارید بیشتر بدانید : مشکلات پستان های بزرگ و راه حل آن

در صورت علاقه میتوانید  مطلب برای بزرگ شدن سینه چه باید کرد؟  را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : زنان