خبرهای ویژه

» حوادث » تصادف در اتوبان ارتش تهران منجر به مرگ four نفر شد + تصویر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۴

 کد خبر: 43836

تصادف در اتوبان ارتش تهران منجر به مرگ four نفر شد + تصویر

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تصادف یک دستگاه خودرو تیبا در اتوبان ارتش که منجر به مرگ و مجروح شدن ۷ نفر شد، خبر داد.

تصادف در اتوبان ارتش تهران منجر به مرگ four نفر شد + تصویر

سلام. مطلب جالبی برای شما انتخاب کرده ایم با نام تصادف در اتوبان ارتش تهران منجر به مرگ four نفر شد + تصویر که خواندن آن را به شما دوستان آن رد توصیه میکنیم. مطالب بیشتری در این زمینه در دسته بندی حوادث خواهید یافت.

سخنگوی سازمان حریق نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تصادف یک ابزار خودرو تیبا در اتوبان ارتش که منجر به مرگ و مجروح شدن ۷ نفر شد، اطلاع داد.

تصادف مرگبار در اتوبان ارتش

سیدجلال ملکی سخنگوی سازمان حریق نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، از تصادف یک ابزار خودرو تیبا در اتوبان ارتش که منجر به مرگ و مجروح شدن ۷ نفر شد، اطلاع داد.وی درمورد جزئیات این حادثه گفت: در ساعت ۲:۲۴ دقیقه امروز بامداد، تصادفی در مسیر شرق به غرب اتوبان ارتش،‌ ابتدای اتوبان امام علی به سامانه ۱۲۵ مطرح شد و ۲ ایستگاه با ابزارهای کامل به محل اعزام شدند.

سخنگوی سازمان حریق نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، اضافه کرد: در محل معلوم شد که یک ابزار خودروی تیبا با ۷ نفر سرنشین به دلیل نامشخصی از مسیر منحرف شده و با پایه تیر ادوات ترافیکی برخورد کرده است.

وی با اشاره به موقعیت سرنشینان خودرو، گفت: three نفر از  سرنشینان به خارج از خودرو پرتاب شده بودند و four نفر دیگر در داخل خودرو محبوس بودند. حریق نشانان فورا عملیات را شروع کردند و با بهره برداری از ابزارهای هیدرولیکی، مردم محبوس شده را از خودرو بیرون آوردند.

این مردم تحویل اورژانس داده شدند و بعد از انجام معاینات معلوم شد که four نفر از آنها که شامل three زن و ۱ مرد بودند فوت کردند و three نفر دیگر شامل ۲ خانم و یک آقامرد هم مجروح شدند.

برای شما هم جالب است؟ :  گفتگو با زن بارداری که بعد از ١۶ ساعت از پایین آوار نجات یافت +تصویر

شما در مورد  تصادف در اتوبان ارتش تهران منجر به مرگ four نفر شد + تصویر  چه فکر میکنید؟ دوست دارید ما را از نظرات خود مطلع کنید؟ مطالب مشابهی که در زیر آورده شده است را از دست ندهید.


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : حوادث