خبرهای ویژه

» حوادث » جزئیات قتل عام یک زن و ۳ دخترش در باغ فردوس کرمانشاه +تصویر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۶:۳۱

جزئیات قتل عام یک زن و ۳ دخترش در باغ فردوس کرمانشاه +تصویر

سلام به دوستان گرامی آن رد . برای این قسمت مطلبی برای شما گردآوری کرده ایم با عنوان جزئیات قتل عام یک زن و ۳ دخترش در باغ فردوس کرمانشاه +تصویر که امیدواریم دوست داشته باشید. برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان جزئیات قتل عام یک زن و ۳ دخترش در باغ […]

جزئیات قتل عام یک زن و ۳ دخترش در باغ فردوس کرمانشاه +تصویر

سلام به دوستان گرامی آن رد . برای این قسمت مطلبی برای شما گردآوری کرده ایم با عنوان جزئیات قتل عام یک زن و ۳ دخترش در باغ فردوس کرمانشاه +تصویر که امیدواریم دوست داشته باشید.

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان جزئیات قتل عام یک زن و ۳ دخترش در باغ فردوس کرمانشاه +تصویر که در دسته مطالب مرتبط با حوادث قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

قتل عام یک زن و ۳ دخترش

قتل عام یک زن و ۳ دخترش ,سرهنگ محمدرضا آمویی، معاون اجتماعی پلیس استان کرمانشاه گفت: صبح امروز کسانی با حضور در باغ فردوس کرمانشاه ( آرامستان)، اقدام به قتل عام خانوادگی ۴ زن کرده اند.

وی اضافه کرد: با توجه به معلومات ابتدایی انتشار یافته فردی تیر ماه امسال به دلیل اختلافات خانوادگی پدر زن خود
را به قتل می‌رساند که اولیای دم بعد از گذشت چند ماه رضایت می‌دهند.

قتل عام یک زن و ۳ دخترش در گورستان کرمانشاه

سرهنگ محمدرضا آمویی خاطرنشان کرد: برادران مقتول که از این عمل برادرزاده‌ها و همسر برادرشان خشمگین بوده اند،
صبح امروز در باغ فردوس کرمانشاه آن‌ها را با سلاح گرم به قتل می‌رسانند و با بهره برداری از یک ابزار خودرو پراید از صحنه متواری می‌شوند.

قتل عام یک زن و ۳ دخترش در گورستان

معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه عنوان کرد: گروه ویژه از کارآگاهان پلیس آگاهی استان کرمانشاه پیگیر این مسئله هستند و با بهره برداری از اعمال اطلاعاتی و عملیاتی خیلی زود قاتلان را دستگیر خواهند کرد.

به علاوه از طرف دیگر بخوانید :  مشاهده موجود انسان نما در آسمان مردم را به وحشت انداخت +عکس ها

آن رد

برای شما هم جالب است؟ :  نقشه شوم خدمتکار شیطان صفت برای زن وشوهر +عکس ها تکاندهنده

صمیمانه امیدواریم نوشته :جزئیات قتل عام یک زن و ۳ دخترش در باغ فردوس کرمانشاه +تصویر” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع

در صورت علاقه میتوانید  مطلب جزئیات قتل عام یک زن و ۳ دخترش در باغ فردوس کرمانشاه +تصویر  را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : حوادث