خبرهای ویژه

» رابطه و ازدواج » درمان بواسیر در دوران بارداری به چه نحو است؟!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۲:۴۳

درمان بواسیر در دوران بارداری به چه نحو است؟!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان درمان بواسیر در دوران بارداری به چه نحو است؟! که در دسته مطالب مرتبط با زناشویی قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد. درمان کردن بواسیر در بارداری بواسیر در بارداری , پرسش مخاطب […]

درمان بواسیر در دوران بارداری به چه نحو است؟!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان درمان بواسیر در دوران بارداری به چه نحو است؟! که در دسته مطالب مرتبط با زناشویی قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

درمان کردن بواسیر در بارداری

بواسیر در بارداری , پرسش مخاطب : پشتم به اندازه یه فندق بزرگ بیرون زدگی یافته، به همراه درد خیلی شدید که به پای راستم و اندام تناسلی فشار فراوانی وارد شده. به مدت ۱۰ روزه که شیاف آنتی هموروئید بهره می برم. شبی یک عدد نه فقط دردم ساکت نشده، حتی بدتر هم شده. راه رفتن برام سخت است. ابتدا بارداری یبوست داشتم، با این وجود الان ندارم می گویند زایمان مشکلمو بدتر می کند.

درمان بیماری بواسیر در بارداری

شدت درد بواسیر در بارداری

جواب دکتر مرجان قاجار، کارشناس زنان، زایمان و نازایی:

در دوران بارداری رحم بزرگ می شود و فشار بیشتری بر روی رگ های خونی قسمت تحتانی بدن می آورد. باید حتما معاینه بشوید تا واضح شود بواسیر یا هموروئید است. فشار برای خارج کردن نوزاد در زمان زایمان طبیعی نیز می‌تواند هموروئید را بدتر کند.

همچنین داشتن اضافه وزن هم می‌تواند منجر به بواسیر شود.

به علاوه از طرف دیگر بخوانید :  ۱۰ جمله ای که هرگز نباید به مادرشوهر گفت

باید مواد خوراکی ملین که شکم را شل می کند، مانند :
آب زیاد، آلو، انجیر و … استفاده کنید، غذاهای غنی از فیبر، از نمونه غلات سبوس دار، میوه ها و سبزیجات مصرف کنید تا زایمان کنید و فشار کم بشود.

برای شما هم جالب است؟ :  نکته های ضروری که باید برای زایمان طبیعی بدانید!

نی نی بان

صمیمانه امیدواریم نوشته :درمان بواسیر در دوران بارداری به چه نحو است؟!” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع


برچسب ها : ,
دسته بندی : رابطه و ازدواج