خبرهای ویژه

» حوادث » راز قتل عام وحشیانه ۴ زن در آرامستان کرمانشاه (خبر حاوی عکس ها دلخراش است)

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۹

 کد خبر: 44385

راز قتل عام وحشیانه ۴ زن در آرامستان کرمانشاه (خبر حاوی عکس ها دلخراش است)

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه جزئیات قتل چهار زن را اعلام کرد.

راز قتل عام وحشیانه ۴ زن در آرامستان کرمانشاه (خبر حاوی عکس ها دلخراش است)

با توجه به گزارشی که در سایتهای اینترنتی منتشر شده بود مطلبی با عنوان راز قتل عام وحشیانه ۴ زن در آرامستان کرمانشاه (خبر حاوی عکس ها دلخراش است) مورد توجه ما قرار گرفت که در ادامه برای شما این مطلب را می آوریم. مطالبی از این دست در بخش حوادث آن رد موجود است که شما رابه خواندن آن دسته دعوت میکنیم.

صادقی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه جزئیات قتل زن در آرامستان کرمانشاه را تشریح کرد و گفت: چهار زن (مادر و سه دختر) به ضرب گلوله به وسیله سرنشینان یک ابزار اتومبیل پراید به قتل رسیدند.
 

وی اضافه کرد: صبح امروز ۲۲ دی ماه ساعت ۱۰ صبح درمحل آرامستان کرمانشاه، چهار زن (مادر وسه دختر) به ضرب گلوله به وسیله سرنشینان یکدستگاه اتومبیل پراید به قتل رسیدند. 

دادستان کرمانشاه اضافه کرد: با حضور فوری بازپرس ویژه قتل واکیپ بررسی صحنه جرم در محل جنایت، هویت عوامل دخیل در این واقعه‌ مجرمانه شناسایی و با بکارگیری مامورین مجرب دستگیری عوامل دخیل در این عمل جنایی بصورت ویژه در مسیر پیش روی قرار دارد.

صادقی به علاوه از طرف دیگر گفت: بررسی‌های ابتدایی مبین این دارد که در تیرماه سال جاری پدر زنی به وسیله دامادش با اسلحه گرم به قتل رسیده است. اولیاء دم چندی قبل درمقایسه با قتل مورث خود گذشت کرده اند. برادران مقتول در انتقاد به اقدام همسر وفرزندان مقتول و در واکنش درمقایسه با آن جنایت امروز را رقم زده اند.
 

نظرها خود را پیرامون آنچه خواندید با ما به اشتراک بگذارید و هممچنین با دیگران به بحث و گفتگو هزینه کنید. با تشکر؛ «»

 
منبع: آن رد

تمایلی دارید مطلب راز قتل عام وحشیانه ۴ زن در آرامستان کرمانشاه (خبر حاوی عکس ها دلخراش است) را برای دوستان خود ارسال کنید؟ یا نظری در مورد آن دارید؟ با ما در میان بگذارید.

برای شما هم جالب است؟ :  جزئیات پیدا شدن سرهای بریده شده زن و مرد جوان در شیخ بهایی

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : حوادث