خبرهای ویژه

» رابطه و ازدواج » زندگی پایین یک سقف در دوره نامزدی چه اثری روی رابطه میگذارد؟!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۸:۱۹

زندگی پایین یک سقف در دوره نامزدی چه اثری روی رابطه میگذارد؟!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان زندگی پایین یک سقف در دوره نامزدی چه اثری روی رابطه میگذارد؟! که در دسته مطالب مرتبط با زناشویی قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد. زندگی پایین یک سقف در دوره نامزدی دوره […]

زندگی پایین یک سقف در دوره نامزدی چه اثری روی رابطه میگذارد؟!

برای شما علاقه مندان سایت “آن رد” نوشته ای داریم با عنوان زندگی پایین یک سقف در دوره نامزدی چه اثری روی رابطه میگذارد؟! که در دسته مطالب مرتبط با زناشویی قرار میگیرد و پیشتر به آن میپردازیم. با امید به اینکه مورد استقبال شما قرار گیرد.

زندگی پایین یک سقف در دوره نامزدی

دوره نامزدی , بررسی ها و تجربه نشان می دهند که زندگی پایین یک سقف قبل از ازدواج دلیل می شود رابطه شما با شکست مواجه شود. در اینجا عده ای از دلایلی که دلیل می شوند زندگی مشترک در دوران نامزدی به شکست رابطه عاطفی ختم شود برای شما شرح داده شده اند:

 

عوارض زندگی پایین یک سقف در دوره نامزدی

۱. زنان و مردان نظرهای متفاوتی پیرامون معنای زندگی مشترک دارند:
به توجه به اینکه زن ها فکر می کنند این قسمت کار حتما به ازدواجشان ختم می شود،
مردها این دوره را تنها یک دوره آزمایشی می دانند که هیچ اجباری در منجر شدن آن به ازدواج نیست. شروع زندگی مشترک با چنین دیدگاه های متفاوتی خود یکی از عواملی است که ایجاد سخت می کند.

۲. مردها به آنچه که می خواهند رسیده اند پس دیگر الزامی به ازدواج نمی بینند:
ممکن است این حرف دلیل عصبانیت مردها بشود و رگ غیرتشان بیرون بزند و بگویند که این حقیقت ندارد،
با این وجود بیایید با خودمان رو راست باشیم. وقتی شما با نامزدتان زندگی می کنید ایشان از تمامی مزایای زندگی مشترک برخوردار می شود و دیگر چیزی باقی نمی ماند که برای به دست آوردنش بخواهد تن به ازدواج بدهد.
ایشان تمام آنچه را که می خواسته بدست آورده است.

برای شما هم جالب است؟ :  نشانه های یک عشق یک طرفه را بهتر بشناسید!

زندگی در یک خانه در دوره نامزدی

three. چیزی که راحت به دست بیاید بی ارزش می شود:
وقتی که شما با نامزدتان پایین یک سقف زندگی می کنید ایشان دیگر نیازی ندارد که در جستجوی شما باشد و برای حاصل شدن شما تلاش کند. شما دیگر آرزوی ایشان نیستید و ارزش خود را برای ایشان از دست می دهید.
با این وجود ایشان با شما زندگی می کند با این وجود به چشم همسر به شما نگاه نمی کند.

بنمایش درآمده است که بسیاری از مردانی که با نامزدشان زندگی میکنند پیرامون ایشان میگویند:
«اهمیتی ندارد، ایشان که همسرم نیست».

این کمبود شور و شوق و توجه تاثیر بسیار بدی بر روح و روان شما خواهد داشت.

four. پیش بردن رابطه جذابیت خود را از دست می دهد:
زندگی مشترک قبل از ازدواج انگیزه مردان برای رسمیت بخشیدن به رابطه را از بین میبرد.
خواهید دید که سال جدید می رسد و خبری از ازدواج نیست، تولدتان می گذرد و خبری نمی شود، خواهرتان ازدواج می کند و باز هم خبری از ازدواج شما نیست!
شما در وضعیتی گیر میکنید که راه گریزی از آن نیست و بدتر از آن به تهدید روی می آورید.

شما می گویید:
« اگر ازدواج نکنیم از تو جدا خواهم شد» با این وجود این کار را نمی کنید و این کار تنها رابطه شما را سردتر خواهد نمود.

با هم زندگی کردن در دوره نامزدی

۵. زوج هایی که با هم زندگی می کنند درمقایسه با ازدواج بی اختلاف می شوند:
چرا؟ خوب به همه دلایلی که شرح دادیم که انگیزه را از شما می گیرند.
نامزدهایی که قبل از ازدواج با هم زندگی می کنند عقاید خیلی محکمی در باب ازدواج ندارند.

به علاوه از طرف دیگر بخوانید :  عاشق کردن یک پسر را یاد بگیرید!

آنها پایین بار مسئولیت نرفته و تلاشی برای ماندن همراه با هم نمی کنند، با این وجود جدایی برای آنها بسیار راحت می شود و به محض برخورد با مشکلات که بخش لاینفک هر رابطه عاطفی است به سادگی مسیرشان را از هم جدا می کنند چونکه هیچ تعهدی نیست.که آنها را کنار یکدیگر نگه دارد. مسئولیت قانونی و عرفی که ازدواج برای شما بهمراه دارد دلیل می شود در مواقع بروز مشکلات دست به دست یکدیگر داده و با قدرت بیشتری با معضلات و مشکلات روبرو شوید.

برای شما هم جالب است؟ :  چه عواملی میل جنسی را میان زوجین کم می کند؟!

۶. زندگی در یک خانه قبل از ازدواج هیچ چیزی را پیرامون زندگی بعد از ازدواج تضمین نمی کند:
در حقیقت بررسی ها نمایش داده است زوج هایی که در دوران نامزدی با هم زندگی می کنند احتمال طلاقشان بیشتر است. راه های بهتری هم برای تکمیل کردن خودتان برای یک زندگی مشترک سالم و صحیح وجود دارند. دیدارهای فراوان و گذراندن وقت با یکدیگر امکان با کسب شناخت کافی را برای شما ممکن خواهند کرد و خواهید دید که آیا حاوی ارزش های مشترک با طرف مقابلتان هستید یا نه. کمپانی در کلاس های آمادگی برای ازدواج به شما و نامزدتان کمک خواهند کرد که توانایی ارتباطی و شیوه های زندگی مسالمت آمیز را فرا بگیرید.

تاثیر زندگی در یک خانه در دوره نامزدی برروی رابطه

۷. زندگی در یک خانه قبل از ازدواج هیجان جدید عروس و داماد بودن را از بین می برد:
جدید عروس بودن و به دست داشتن حلقه ازدواج برای نشان دادن تعهدتان به همه دنیا تجربه لذت بخشی است که خیلی ها آرزوی آن را به دل دارند. عینک بدبینی را کنار بگذارید و به آنهایی که می خواهند شما را دلسرد کنند گوش ندهید، بگذارید آنها با آن عقاید تلخ و نفرت انگیز خود باقی بمانند، با اینحال نگذارید طعم شیرین شروع یک زندگی نو را از شما بگیرند. هنوز هم به توجه به تمام مشکلات جهان امروز، زوج های بسیار بسیار فراوانی وجود دارند که می توانند به شما نشان دهند جمله « آنها تا آخر عمر به خوبی و خوشی زندگی کردند» به جریان ها نپیوسته است. تنها کفایت می کند خودتان را بشناسید و بدانید از زندگی چه قصد دارید.

برای شما هم جالب است؟ :  دلیل هشدار استفاده کردن از رنگ مو در حاملگی چیست؟!

این ها تنها بخشی از مشکلاتی بودند که زندگی پایین یک سقف قبل از ازدواج برای شما بهمراه خواهد داشت. مشکلاتی که دلیل می شوند یک دور باطل را برای مدت های زیاد و یا حتی سال ها برای حفظ رابطه و کشاندن آن به سوی ازدواج تکرار کنید. تجربه ای که دلیل تحقیر و شکستن قلبتان خواهد شد و زخم هایی جبران نشدنی بر روح شما خواهد گذاشت.

آن رد

صمیمانه امیدواریم نوشته :زندگی پایین یک سقف در دوره نامزدی چه اثری روی رابطه میگذارد؟!” مورد استقبال شما علاقه مندان قرار گرفته است.

منبع


برچسب ها : ,
دسته بندی : رابطه و ازدواج