خبرهای ویژه

» زنان » سن خوب بچه دار شدن برای خانم ها چه سنی است؟ جواب خلاف تصور شماست

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۱:۳۹

 کد خبر: 44294

سن خوب بچه دار شدن برای خانم ها چه سنی است؟ جواب خلاف تصور شماست

چه سنی برای بچه دار شدن مناسب است؟ آیا واقعا بچه دار شدن در سنین بالاتر از ۳۰ سالگی برای خانم ها خطرناک است؟ در این مقاله به سن مناسب برای بچه دار شدن در خانم ها می پردازیم.

سن خوب بچه دار شدن برای خانم ها چه سنی است؟ جواب خلاف تصور شماست

بازهم برای شما دوستان خوبمان در سایت آن رد مطلب جالبی گردآوری کرده ایم با عنوان سن خوب بچه دار شدن برای خانم ها چه سنی است؟ جواب خلاف تصور شماست که خواندن آن را به شما توصیه میکنیم.

چه سنی برای بچه دار شدن خوب است؟ آیا واقعا بچه دار شدن در سنین بالاتر از ۳۰ سالگی برای خانم ها خطرناک است؟ در این مقاله به سن خوب برای بچه دار شدن در خانم ها می پردازیم.

بهترین سن برای بچه دار شدن خانم ها کدام سن است؟

ممکن است پرسش خیلی از شما باشد که واقعاً بهترین سن برای بچه‌ دار شدن در خانم‌ها چه سنی است. خیلی از خانم‌ها به دلایل مختلف مانند پیشرفت در کار، گذراندن بی‌دغدغه دوران جوانی یا ساده تر مسافرت رفتن با همسرشان، بچه‌دار شدن را عقب می‌اندازند. همه این دلایل با آنچه که باور عموم بیان می کند که بهترین سن برای بچه‌دار شدن خانم‌ها در دهه‌ ۲۰ تا ۳۰ سالگی است، در تناقض است.

با این وجود این تئوری‌ها هر روز در حال تغییر و تکامل هستند. امروز محققان چیزی بطور کلیً دارای اختلاف با مطالبی که تابه حال شنیده‌اید می‌گویند. برخلاف باور عموم، در یک تحقیق که به وسیله دکتر حان میرووسکی، جامعه‌شناس و کارشناس زنان در دانشگاه تگزاس، انجام گرفت، معلوم شد که فرضیه آل‌ترین لحظه برای بچه‌دار شدن خانم‌ها ۳۴ سالگی است.

خانم‌ها باید بین ۳۴ تا ۳۵ سالگی بچه‌دار شوند از آنجاییکه در دهه‌ بیست تا سی سالگی برخی قسمت‌های بدن امکان دارد دچار بیماری‌ها و مشکلاتی شوند. در سن ۳۴ سالگی بدن زن در فرضیه آل‌ترین موقعیت سلامتی برای بارداری و به دنیا آوردن کودکی سالم است.

برای شما هم جالب است؟ :  بوتاکس به درد اخموها می‌خورد!

دکتر میرووسکی به علاوه از طرف دیگر بیان میکند که خانم‌ها باید برای بچه‌دار شدن در انتهای دهه سی سالگی شدیدا محتاطانه رفتار کنند. با بالا رفتن سن، احتمال ایجاد برخی بیماری‌ها و مشکلات در سیستم تناسلی خانم‌ها گسترش می‌یابد.

روانشناسان دیگری هم این تئوری دکتر میرووسکی را تایید می‌کنند. آنها بر این نظر‌اند که زنان بین ۳۴ تا ۳۵ سال معمولاً رابطه‌ی بسیار مستحکمی با همسر خود و میزان مطلوبی انرژی و سرزندگی دارند، به سطح مشخصی از پیشرفت کاری دست یافته‌اند و به اندازه کافی برای بزرگ کردن یک انسان دیگر بالغ شده‌اند. همه این آزمایشات دلیل می‌شود که اواسط دهه سی سالگی بهترین سن برای بچه‌دار شدن خانم‌ها باشد.

از این جهت خیلی خوب است که در طول دهه ۳۰ سالگی بچه‌دار شوید، تنها به خاطر داشته باشید که آوردن یک انسان دیگر به این دنیا یک تصمیم اهمیت بینهایت زیادی دارد که امکان دارد زندگی‌تان را به کل تغییر دهد و نباید آن را سبک بگیرید. از قبل برنامه‌ریزی کنید تا وقتی زمانی رسید که برای مادر شدن تصمیم گرفتید بطور کلیً تکمیل باشید.

اگر قصد دارید بیشتر بدانید : شما هنوز بچه دار نشوید!

اگر قصد دارید بیشتر بدانید : خانم و آقایی که الان قصد بچه دارشدن ندارید, اینگونه از ناباروری آتی جلوگیری کنید

اگر قصد دارید بیشتر بدانید : چرا مریلین مونرو هرگز بچه دار نشد؟

دوست دارید درباره این مطلب نظر خودتان را با ما در میان بذارید؟ از ابزارهای پایین آن رد استفاده نمایید.


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : زنان