خبرهای ویژه

» حوادث » عامل نماهنگ کری‌خوانی‌های مجازی با شلیک پلیس دستگیر شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۰:۳۴

 کد خبر: 43755

عامل نماهنگ کری‌خوانی‌های مجازی با شلیک پلیس دستگیر شد

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت تهران بزرگ از دستگیری عامل اصلی نماهنگ (کلیپ) کٌری‌خوانی در فضای مجازی که از تهران متواری و در بندر ترکمن مخفی شده بود، خبر داد.

عامل نماهنگ کری‌خوانی‌های مجازی با شلیک پلیس دستگیر شد

اگر از خوانندگان همیشگی آن رد باشید میدانید که معمولا مطالب متنوعی در زمینه حوادث برای شما فراهم میکنیم. اینبار نیز مطلبی با عنوان عامل نماهنگ کری‌خوانی‌های مجازی با شلیک پلیس دستگیر شد برای شما گردآوری کردیم که امیدواریم مورد استفاده شما قرار بگیره.

مدیرعامل مرکز عملیات پلیس امنیت تهران بزرگ از دستگیری عامل اصلی نماهنگ (کلیپ) کٌری‌خوانی در محیط مجازی که از تهران متواری و در بندر ترکمن مخفی شده بود، اطلاع داد.

عامل اصلی نماهنگ کٌری‌خوانی دستگیر شد+تصویر

سرهنگ سعید راستی مدیرعامل مرکز عملیات پلیس امنیت تهران بزرگ با مطرح خبر فوق اظهار داشت:

در راستای تلاش برای دستگیری یکی از عوامل اصلی ایجاد کلیپ کری‌خوانی اراذل و اوباش در سطح کشور و مطالبات مردمی، «وحید. م »، بعد از فرار از تهران و مخفی شدن در بندر ترکمن، امروز صبح دستگیر شد.با اعمال اطلاعاتی مأموران مرکز عملیاتی پاوافاتب، مخفیگاه متهم در استان گلستان شناسایی شده و مأموران این پلیس به آنجا اعزام شدند.در عملیات تعقیب و گریز ویژه برای دستگیری متهم، وی به اخطار پلیس توجه نکرده و نهایتا متهم بعد از شلیک گلوله پلیس به پاهایش بهمراه دو نفر از همدستانش دستگیر شد.از این مردم یک قبضه شبه سلاح و یک ابزار خودرو کشف و ضبط شد.متهم هم‌اکنون تحت درمان قرار دارد.

ضروری به ذکر است که مدتی قبل کلیپی در محیط مجازی پخش شد که در آن چندین عدد از مردم اراذل و اوباش و شرور اقدام به کری‌خوانی و تهدید به درگیری و ضرب و جرح  همدیگر کرده بودند که عامل اصلی در این عملیات شناسایی و دستگیر شد.

برای شما هم جالب است؟ :  قاتل ستایش در یک قدمی اعدام و اجرای حکم در مرحله اخذ استیذان

نظرات خوب شما درباره مطلب عامل نماهنگ کری‌خوانی‌های مجازی با شلیک پلیس دستگیر شد میتونه مورد علاقه دوستان دیگه شما در این سایت قرار بگیره. پس لطفا مارو از این نظرات بی نصیب نذارید.


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : حوادث