خبرهای ویژه

» مهارت های زندگی » معیار دوستی از لحاظ ثروتمندان جهان چیست؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۱:۳۹

 کد خبر: 44380

معیار دوستی از لحاظ ثروتمندان جهان چیست؟

در خبرها مطلبی منتشر شده بود با عنوان معیار دوستی از لحاظ ثروتمندان جهان چیست؟ که برای شما دوستداران بخش  مهارت های زندگی آن رد  منتشر میکنیم. غیر قابل انکار است افرادی که با آن ها ارتباطی همیشگی داریم در اوضاع زندگی ما تعیین کننده هستند. پژوهش ها نشان می دهد یکی از خصوصیت های مردم موفق و ثروتمند، توانایی […]

معیار دوستی از لحاظ ثروتمندان جهان چیست؟

در خبرها مطلبی منتشر شده بود با عنوان معیار دوستی از لحاظ ثروتمندان جهان چیست؟ که برای شما دوستداران بخش  مهارت های زندگی آن رد  منتشر میکنیم.

غیر قابل انکار است افرادی که با آن ها ارتباطی همیشگی داریم در اوضاع زندگی ما تعیین کننده هستند.

پژوهش ها نشان می دهد یکی از خصوصیت های مردم موفق و ثروتمند، توانایی آن ها در خودداری از ایجاد روابط ناآگاهانه با دیگران است.

بر اساس تحقیقی که در گفتگو با ۱۷۷ میلیونر خودساخته در طول پنج سال انجام شد، ماه ها قبل از ثروتمند شدن این مردم، ثروت خود ساخته انگیزه ای برای تلاشی تعمدی و آگاهانه برای ایجاد تماس با دیگر مردم موفق و ثروتمند شد که آرزو داشتند مشابه به آن ها باشند.

آدم های معمولی دوستان، مدیر، نامزد یا دیگر آدم مهم زندگی خود را ناآگاهانه انتخاب می کنند. این مردم ندانسته در جستجوی افرادی هستند که با آن ها احساس راحتی می کنند و به نقطه ای می رسند که اطرافشان مملوء از آدم های مشابه به هم می شود. در تمامی روابط آن ها عادت ها، دورنمای ذهنی و اصول کاری شبیه به و بسیاری خصوصیت های مشترک دیگر می باشد.

با اینحال ضروری نیست کورکورانه روابطی بوجود بیاورید که شما را در زندگی پایین کشد. قادر اید تنها روابطی را انتخاب کنید که دلیل ارتقای شما شود.

برای آنکه بدانید با چه افرادی تماس داشته باشید، ابتدا ضروری است بدانید در جستجوی چه چیزی باشید.

افرادی که می توانند به شما کمک کنند روابطی غنی داشته باشند، از خصوصیت های پایین یکی یا بیشتر را دارا هستند:

 • عادت های خوب
 • مثبت اندیشی
 • قابل اعتماد بودن
 • نگاه ترغیب آمیز
 • وفاداری متعصبانه
 • ثبات مالی
 • اصول کاری تلاشگرانه
 • پاسخگویی فردی
 • اراده ی قوی و نظم بالا
 • شور و شور و شوق فراوان
 • قدرشناسی
برای شما هم جالب است؟ :  همه آنچه پیرامون بیمه تکمیلی نیاز داریم [قسمت دوم]

این ها خصوصیت هایی هستند که باید به دنبالشان باشید. با اینحال از چه خصوصیت هایی باید دوردستی کرد؟ افرادی که روابط مسموم ایجاد می کنند، خصوصیت هایی معکوس دارند مثلاً: عادت های بد، منفی بافی، نگرش خود مظلوم بینی و میل به سرزنش دیگران در زمان مشکلات.

آگاهی از خصوصیت های این دو گروه متضاد، چشمان شما را باز می کند و از آن وقت است که قادر اید نقاط ضعف و قوت کسانی که با آن ها تماس پیدا می کنید را بینید. این مسئله کار شما را برای تصمیم در باب گسترش روابطتان یا پرهیز از آن ها راحت می کند.

روابط غنی عادات خوب، نگرش مثبت و شور و شوق در شما بوجود می آورند، درها را به روی شما باز می کنند و به هر میزان لحظه بیشتری را صرف آن ها کنید متوجه افزایش اوضاع زندگی تان خواهید شد.

دوست دارید مطلب معیار دوستی از لحاظ ثروتمندان جهان چیست؟ را برای دوستان خود ارسال کنید؟ میدانید آن رد برای این منظور امکانات ویژه ای دارد؟ در زیر این امکانات را میبینید.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : مهارت های زندگی